Suusafilm THIS IS HOME

Tallinna kinos Sõprus on harukordne võimalus 17. detsembril näha suurel ekraanil õde-venda Sildarut, seda suusafilmis "This Is Home". Faction suusabrändi ja kaupluse Surfhouse koostöös kantakse "This Is Home" Eestis suurel ekraanil ette ühekordse suurüritusena, kaasates ka peategelasi ennast.

The Faction Collective on oma 12-aastase tegutsemisstaaži vältel tootnud menukaid freestyle-suusatamise veebifilme ja klippe, lisaks on Factioni suusad maailma parimate sõitjate seas vägagi hinnatud. Filmis "This Is Home" näitavad oma loomulikus keskkonnas (ehk mäel) peale Sildarude sõite ette suured nimed nagu Antti Ollila, Alex Hall, Tim McChesney, Daniel Hanka, Adam Delorme, Ducan Adams, Candide Thovex, Sam Anthamatten, Johnny Collision, Eirik Sateroy, Mathilde Gremaud ja Giulia Tanno.Filmi "This Is Home" Tallinna esilinastust toetavad Surfhouse, Faction ja kino Sõprus.

Tallinna kinos Sõprus on harukordne võimalus 17. detsembril näha suurel ekraanil õde-venda Sildarut, seda suusafilmis "This Is Home". Faction suusabrändi ja kaupluse Surfhouse koostöös kantakse "This Is Home" Eestis suurel ekraanil e

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Kino Sõprus, Tallinn

Suusafilm THIS IS HOME

17.12.2017, 17:00 - 19:00

Täiskasvanu: 7 €
Omadused