Stand-Up Apollos - Mattias Naan / Kaarel Nõmmik / Kristjan Oden

Eesti stand-upi tõusvad tähed toovad Apollo kino lavale oma parimad palad

Kolm suurepärast stand-up koomikut Mattias Naan, Kaarel Nõmmik ja Kristjan Oden esinevad 1. juulil Pärnu Apollo kino laval. Teemadevalik tuleb lai, sest tähelepanelike homo sapiensidena on nad aastate jooksul vaadelnud maailma erinevate nurkade alt.


Kolm meest soovivad nüüd oma uuringu tulemused publikule tutvustada ning toovad stand-upi võtmes avalikkuse ette suurejoonelise uurimustöö. Tuleb tunnistada, et kõik see, mida kuulete ja näete on terav, naljakas ning tsenseerimata.

Mattias Naan, Kaarel Nõmmik ja Kristjan Oden on viimastel aastatel Eestis populaarsust kogunud stand-up koomikud. Nad on muu hulgas astunud üles nii ürituste sarjal Fopaa!, Tallinn Comedy Festivalil, Tallinn Comedy Galal, Arvamusfestivalil, Tallinna Apollo Kino Solaris ja Tartu Apollo Kino lavadel ja kevadel väisati edukalt isegi Brüsselis ja Luksemburgis elavaid kaasmaalasi. Nüüd jõuavadki mehed esmakordselt Pärnu Apollo Kino lavale, et oma plahvatusohtliku šõuga ka sellelt saalilt lagi lennutada. Miks Apollo? “"Nojah, miks mitte…”, ütleb Matias Naan ning lisab veel, “Kui muidu vaatab publik mulle salaja ülalt alla, siis Apollo kinosaalis saavad nad seda teha avalikult.”

Eesti stand-upi tõusvad tähed toovad Apollo kino lavale oma parimad palad

Kolm suurepärast stand-up koomikut Mattias Naan, Kaarel Nõmmik ja Kristjan Oden esinevad 1. juulil Pärnu Apollo kino laval. Teemadevalik tuleb lai, sest tähele

Ajad ja hinnad
Pärnu linn, Apollo kino, Saal 1, Pärnu

Stand-Up Apollos - Mattias Naan / Kaarel Nõmmik / Kristjan Oden

01.07.2018, 18:00 - 23:59

01.07.2018, 21:00 - 23:59

Täiskasvanu: alates 15 €
Omadused