STAND UP

Show „Stand Up TNT’s“ Tallinnas 15. Aprillil (vene keeles)

15. aprillil toimub Nordea Kontserdimajas TNT telekanali ühes kõige kõrgemate reitingutega huumorisõudest osalejate suur kontsert – Stand Up. Koomikute visiitkaardiks on alati päevakohane huumor, täiuslikult täidetud näitlejate improvisatsiooni ja karismaga, ehk kõige sellega, mis võimaldab „püüda“ pealtvaatajat ja hoida tema tähelepanu viimase minutini. Show on vene keeles ilma subtiitriteta.

Kompanii Comedy Club Production toodetav Stand Up TNT’s on järjekordne variatsioon huumori teemal, kus Venemaa parimad stand up koomikud näitavad näitlejatele naljakalt, kergelt ja vabalt julget ja päevakohast huumorit. Suures osas just tänu projektile leidis „ühe mikrofoni“ žanr ehk stand up oma pealtvaataja ja saavutas viimastel aastatel suure populaarsuse.

Tallinnas rõõmustavad projekti komöödianäitlejad – Stas Starovoitov, Slava Komissarenko, Ivan Abramov, Nurlan Saburov ja Julia Ahmedova – kontserdi külastajaid uute naljakate monoloogidega enda külaliskavast igapäevastest asjadest, mis on tuttavad igaühele meist.

„Naljad jäävad mõistagi esikohale, ent me ei soovi peita nende taga tõsiseid teemasid, vaid hoopis näidata neid,“ jutustab Ruslan Belõi, Comedy Club sõu näitleja ja üks Stand Up TNT’s sõu asutajatest. Stand Up koomikud pööravad naljadeks need probleemid, mis tavaliselt rikuvad meie tuju, sestap on artistide uues soolokavas veelgi rohkem huumorit päevakajalise, provokatiivse ja elulise kohta.

Pileteid saab osta Piletilevi kassadest ja saidilt www.piletilevi.ee.

Show „Stand Up TNT’s“ Tallinnas 15. Aprillil (vene keeles)

15. aprillil toimub Nordea Kontserdimajas TNT telekanali ühes kõige kõrgemate reitingutega huumorisõudest osalejate suur kontsert – Stand Up. Koomikute visiitkaardik

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

STAND UP

15.04.2018, 19:00 - 20:30

Hind alates: 29.5 €
Maksimumhind: 69.5 €
Omadused