Sofi Tukker - R.I.P. Shame World Tour

Purpur müts pähe ja gepardi mustriga riided selga!
Dünaamiline Duo Sofi Tukker hullutab kevadel taas Tallinnas!

Club Hollywoodi lava vallutab taas maailmas laineid lööv duo Sofi Tukker, kes naaseb Eestisse uue turnee “R.I.P. Shame World Tour” raames. Bänd on tuntud oma kaasahaarava uuendusmeelsuse, mängulisuse ning kirevate showde poolest, mis on värske kontserttuuriga uuele tasemele viidud.

People dancing on the people… Sofi Tukker on missioonil “hävitada häbitunne ühe vaba tantsupeo haaval”. Duo kontserte kirjeldatakse kui üht “suurt pidu”. Nende fännibaas kasvab iga kontserdiga. Bändikaaslaste pöörane lähenemine tantsumuusikale väljendub põnevates katsetustes anda kuulajale edasi emotsioone nagu rõõm, julgus ning vabanemine. Sofi Tukker on autentsuse ja enesearmastuse täielikult omaks võtnud ning julgustab ka teisi end vabaks laskma. Duo koosseisu kuuluvad Sophie Hawley-Weld ja Tucker Halpern, kes kohtusid ülikooli üritusel, kus nad juhuslikult mõlemad esinema pidid. Halpern tegi kohapeal ühele Hawley-Weld'i loole remixi ja ülejäänud, nagu nad ütlevad, on juba ajalugu. Ansambli tähesära algatas debüütsingel “Drinkee”, mis pälvis nominatsiooni Grammy muusikaauhindade parima tantsuhiti kategoorias. Ka debüütplaat “Treehouse”, mida ansambel käis mullu suvel Tallinnas esitlemas, on saanud Grammy nominatsiooni kategoorias “Parim tantsu / elektrooniline album”. Sofi Tukkeri lood on varem figureerinud ka Apple iPhone reklaamides. Telekanal HBO kasutab bändi uut pala oma 2020. aasta hooaja treileris.

Üritus on vanusepiiranguta. Alla 16-aastased külastajad pääsevad kontserdile täiskasvanud saatjaga, kel samuti peab olema kehtiv pilet.

Purpur müts pähe ja gepardi mustriga riided selga!
Dünaamiline Duo Sofi Tukker hullutab kevadel taas Tallinnas!

Club Hollywoodi lava vallutab taas maailmas laineid lööv duo Sofi Tukker, kes naaseb Eestisse uue tu

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Club Hollywood

Sofi Tukker - R.I.P. Shame World Tour

22.04.2020, 20:00 - 23:59

Hind alates: 25.5 €
Omadused
Uudiskiri