Slava Polunin ja Gidon Kremer: Lumesümfoonia

26. maini (k.a) piletid 20% soodsamad

Slava Polunin ja Gidon Kremer esitavad „Lumesümfooniat“
 
27. jaanuaril saab Nordea kontserdimaja laval näha kuulsa klouni Slava Polunini ja dirigendi Gidon Kremeri ühisetendust „Lumesümfoonia“ kammerorkestri Kremerata Baltica ja Slava Polunini trupi Snowshow osalusel.

Ranged kontsertkostüümid, noodipuldid, tšellod, vioolad, viiulid, kauniste muusikariistade elav kõla kuni Amati viiulini, millel mängib Gidon Kremer ise. Klassikalise ja tänapäevase muusika võlu. Ja siinsamas muusikataktis kõikuvad ebaloomulikult suured kübarad ja kingad, kulunud rohelised mantlid, ploomikujulised punased ninad. Hiiglaslikud kärbsed, kes teevad oma teel kõik maatasa, paberlume hanged ja tuisk, mille eest ei õnnestu kellelgi varjuda. Ja kõige selle keskel kurb ja naljakas, liigutav ja õrn mees kollases kombinesoonis – üks meie aja kõige kuulsamaid kloune Slava Polunin...

Ja see kõik ühes etenduses, ühel laval! Klassikaline muusika ja klounitrikid saavad kokku nagu valge ja punane kloun traditsioonilises repriisis. Valge kloun on ilus ja suursugune, punane naljakas ja kohmakas. Aga erinevalt valge ja punase klouni traditsioonilisest kemplemisest leiavad nad sellese etenduses ühisosa poeesias ja siiruses.

Slava Polunin ja Gidon Kremer on kaks suurt kunstnikku, kaks fantaseerijat, kaks julget hunti, kes otsustasid liita nii erinevad kunstiliigid üheks etenduseks. Nad on kaks tõelist poeeti, üks on armunud muusikasse ja teisel on imepärane huumoritunnetus.

26. maini (k.a) piletid 20% soodsamad

Slava Polunin ja Gidon Kremer esitavad „Lumesümfooniat“
 

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Slava Polunin ja Gidon Kremer: Lumesümfoonia

27.01.2018, 19:00 - 21:00

Hind alates: 65.5 €
Maksimumhind: 95.5 €
Omadused