"Show vihmas II", Tantsuteater "Ahvatlus" SPb / «Шоу под дождем II», Театр танца «Искушение», СПб

Venemaa ühe parima nüüdisaja teatri „Show vihmas II“ etendus Tallinnas

12. detsembril hakkab Tallinna Vene Kultuurikeskuses päriselt vihma ladistama ning sajus rullub vaatajate silme ees lahti Peterburi tantsuteatri „Искушение“ / „Ahvatlus“ jalustrabav show.

Peterburi tantsuteatri etendused on jõudnud populaarsust koguda enam kui 80 linnas Venemaal, Valgevenes ja Saksamaal ning nad on kolm aastat järjest valitud „Venemaa parimad projektid“ võitjaiks. Hoolimata sellest, et teiste linnade jaoks on tegemist uue etendusega, lähevad nad alati täissaalidele ning isegi staadionidele. Nii jälgis 2013. aasta esimest kontserti Minskis viimseni väljamüüdud 5000 pealtvaatajaga saal. Linnades, kus artistid on rohkem kui kümne korda esinenud, ostetakse kassad piletitest tühjaks juba nädalaid enne etenduste toimumist.

Küllap tuleb tantsuteatri „Ahvatlus“ esimesteks ja suurimaiks austajaiks lugeda peterburilasi endid, kes pole teatri loomisest alates ühtegi etendust vahele jätnud!  Just tänu innustunud toetusele on tantsuetendus kolinud kõige suurematele ja mainekamatele lavadele, kust kunagi publikust puudu ei tule.

Hiilgava edu taga on muidugi tantsijad ise. Praeguseks kuulub tantsuteatri põhikoosseisu 10 artisti,  kes on kõik ainulaadsed ja kordumatud. Trupis on klassikalise tantsu esindajaid, hiphoppareid ja breikareid, akrobaate ning isegi võimlejaid, kes on juba varasest lapsepõlvest karjääri alustanud.

Trupi liikmed ei valda mitte üksnes tantsukunsti, vaid on ka uskumatult head näitlejad, kes laotavad vaataja ette numbri kogu emotsioonide skaala alates lüürilistest tunnetest  kuni mängleva kergusega läbiviidud suhtlemiseni publikuga.

Kõik on vürtsitatud sedavõrd võimsa energiaga, et isegi viimastes ridades on tunda läbiraputavat väge ja võimsust.

Tallinnasse tuleb Peterburi tantsuteater „Ahvatlus“  oma kõige populaarsema etendusega „Show vihmas II“. Piletid on müügil Piletilevi kassades.

Venemaa ühe parima nüüdisaja teatri „Show vihmas II“ etendus Tallinnas

12. detsembril hakkab Tallinna Vene Kultuurikeskuses päriselt vihma ladistama ning sajus rullub vaataja

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Vene Kultuurikeskus, Tallinn

"Show vihmas II", Tantsuteater "Ahvatlus" SPb / «Шоу под дождем II», Театр танца «Искушение», СПб

12.12.2017, 19:00 - 21:30

Hind alates: 19 €
Maksimumhind: 50 €
Omadused