Show ''Maailma 12 muusikali'' / Шоу ''12 Мировых мюзиклов''

7. novembril Nordea Kontserdimajas ja 8. novembril Tartu Vanemuise Kontserdimajas  vene muusikalide tähed - teid ootab särav ja dünaamiline show «12 musicals».

See on fantastiline show, täis hiilgava vokaaliga ja uskumatu muusikaga, mis on juba žanri klassika, ning laval suurepärane koreograafia, luksuslikku kleidide muutus ja ka tsirkusetrikked.

Selle show tootmisel olid kasutatud viimased tehnoloogiad, aktuaalsed uuendused lavakujunduses, ning heli ja valgus tehnikas.

Aga laval on kõige eredemad hetled ja leheküljed maailma 12. populaarsematest muusikalidest:
«Phantom Of The Opera», «Notre Dame De Paris», «Jesus Christ Superstar», «Cats», «Metro», «Chicago», «Romeo And Juliette», «Fiddler On The Roof», «Whistle Down The Wind», «1000 And 1 Night» ja samuti fragmentid muusikalidest «Bombay Dreams» ja «Mozart L'opera Rock».
Artistid, kes on «12 musicals» trupp - kunstnikud, keda nimetakse muusikalide tähed, nad on tuntud oma tööga säravates muusikalides: Anastassija Gonchar, Maria Shorstova, Andrei Beljavsky, Vladimir Dybsky, Alexei Losihhin, Anna Vershkova, Ruslan Ivanov, Teona Dolnikova, ning balletide artistid, kes ka töötavad samades muusikalides.

Kokku etenduses osalevad 25 vene muusikalide tähte.

Kontserdis ka osaleb viiuldaja – virtuoos Vladimir Vett.
See on ainus võimalus Eesti elanikudele vaadata programmi, mis sisaldab maailma muusikalide kunstivaramutest ja edukalt töötab nii Venemaal, kui välisriigi lavades.

7. novembril Nordea Kontserdimajas ja 8. novembril Tartu Vanemuise Kontserdimajas  «12 musicals» etendusel taastatakse Broadway, West End ja Montmartre atmosfäär.

Etendus kestab 3 tundi!

7. novembril Nordea Kontserdimajas ja 8. novembril Tartu Vanemuise Kontserdimajas  vene muusikalide tähed - teid ootab särav ja dünaamiline show «12 musicals».

See on fantastiline show, täis hiilgava vokaaliga ja uskumatu mu

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Show ''Maailma 12 muusikali'' / Шоу ''12 Мировых мюзиклов''

07.11.2017, 19:00 - 22:00

Hind alates: 19.5 €
Maksimumhind: 59.5 €
Tartu, Vanemuise Kontserdimaja, Tartu

Show ''Maailma 12 muusikali'' / Шоу ''12 Мировых мюзиклов'' / 12 musicals

08.11.2017, 19:00 - 22:00

Hind alates: 29 €
Maksimumhind: 59 €
Omadused