Sergey Zhilin Fonograf-Jazz-Band 'Let it BEatles'

Paljud on päri, et “The Beatles” on ehk kaasaegse muusika ajaloos üks populaarsemaid ansambleid. See Liverpooli nelik on fenomen, mis vallutas kogu maailma ja muutis jäädavalt  pop ja rock'n'roll kultuuri. Beatles'i laule tunnevad ja laulavad miljoneid igas maailma nurgas. Nende helindid on rekordiomanikud kõikide olemasolevate stiilide ja žanrite kaveritest. Jazz, klassikaline funk ja popmuusikud üle maailma pühendavad Beatlesile oma kontserdikavasid.
 
Sergei Zhilini "Phonograph-Jazz-Sextet" seadis endale üliraske ülesande: tuua esile XX sajandi legendaarse ansambli loomingut korraga kõikides kõikmõeldavates ja mõeldamatudes muusika žanrites. Muusikute sõpruskond on näidanud end ainulaadsete proffidena, kes suudavad ette astuda praktiliselt igas žanris. Nende uus kava „Let it BEatles!” on selleks veenev tõend.
Selle kava hitid sulavad kokku ühte suurde pilti, mis jõuab vaatajani ühtse etendusena.
«Honey Pie», «Hey Jude», «And I love her», «Back in the USSR»" ja paljud teised kõigile teadaolevad kompositsioonid hämmastavad kuulajaid uue lahtimõtestamisega.
„The Beatles’i“  loomingulise pärandi uued ja mõnikord täiesti ootamatud tõlgendused jäävad kuulajate mällu tekstuurse ja stilistilise kappamisega. Iga järgmine pala on mõistatus: Mida oodata? Kas tuleb jazzballaad, pop funk, bebop, jazz-rock või rock-n-roll? Ja see on vaid väike osa žanre, mida käsitleb Sergei Zhilini "Phonograph-Jazz-Sextet".
Publikut ootab ees uskumatu seiklus "The Beatles’i" surematu muusika maailmas.
 
Huvitav fakt: Raske uskuda, kuid "The Beatles’i" lauludes mainitakse sõna "armastus" 613 (!) korda. Aga mitu korda see kõlab „Let it BEatles!” kontserdi jooksul, pole võimalik kokku lugeda. Kuid see, et kontsert on täis sügavat armastust muusika, publiku ja legendaarse rühma vastu, on vaieldamatu!
 

Paljud on päri, et “The Beatles” on ehk kaasaegse muusika ajaloos üks populaarsemaid ansambleid. See Liverpooli nelik on fenomen, mis vallutas kogu maailma ja muutis jäädavalt  pop ja rock'n'roll kultuuri. Beatles'i laule tunnevad ja laulav

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Sergey Zhilin FONOGRAF-JAZZ-BAND 'Let it BEatles'

27.11.2019, 19:00 - 21:30

Hind alates: 20.9 €
Maksimumhind: 50.9 €
Omadused
Uudiskiri