Salt'sUp soolakohvik

Tööstuse tänav 33, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn

TELLI Vaata kaardil

Salt'sUp väike ja hubane soolakohvik asub Tallinna hipster piirkonnas Kalamajas, Tööstuse ja Salme tänava nurgal. Pakume lisaks heale kohvile ka meie gurmeesooladega valmistatud juustukooke, õllesaia ja muud põnevat. Meie valikust leiad üle 60 erineva gurmeesoola ja pipra, mis on korjatud käsitsi.

Salt'sUp on Eesti bränd, mis on soolamaailmas toimetanud juba aastast 2015. Soolaseid kingitusi leiad nii meie soolakohvikust kui ka Kentmanni tänaval asuvast soolapoest nii kaugele kaasavõtmiseks või sõpradele soolaleivale minnes.

Ajad ja hinnad
01.01–31.12

Avatud 01.01 - 31.12 igapäevaselt: 09:00 - 20:00

Omadused
  • Lemmikloomad lubatud

  • WIFI

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Kungla
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
Wanderer17526081846

Wanderer17526081846

Cozy, cute and delicious

Great coffee shop, very cute interior, the owners are very friendly and everything looks self made. I had the mango lassi and it was delicious, while my girlfriend had an ice macha latte. We...

224elene

224elene

Best coffee and beer-bread

Excellent place - little bit NYC vibes. Small place, good coffee, different than regular Tallinn's coffee shops. Their famous beer bread is tasty and spicy - worth to try and buy.

WickedGames

WickedGames

Excellent!

All the baked goods and coffee there are out of this world. The service is really friendly and always welcoming. I always stop there to get a cheeky coffee and croissant on my way to work :)

Tutvu ka teiste pakkumistega
Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Pane proovile oma teadmised Eesti kultuurist ja võida ööbimisega reis! Pane proovile oma teadmised Eesti kultuurist ja võida ööbimisega reis!