Royal World Ballet Gala

Eesti Balletiagentuur esitleb:
Royal World Ballet Gala 2017

Kuninglik rahvusvaheline galaetendus Royal World Ballet Gala toimub Eestis juba neljandat korda ja seega on meid ootamas eriti võimas programm! Hoolikalt valitud repertuaar maailma tuntuimatelt klassikalistelt ja kaasaegsetelt lavastajatelt maailma TOP-100 kuuluvate balletitähtede esituses on mõeldud tõelistele „suure kunsti“ austajatele ja kultuurihuvilistele.

Royal World Ballet Gala toimub koostöös Pariisi, Berliini, Havana, Oslo, Bukaresti, Vashingtoni, Bolshoi, Mariinski ja teiste ooperiteatritega. Erinevate maade balletikoolid on erinevad ja igalühel neist on omapäraseid tugevaid külgi. Te võite kas võtta ette reisi nendesse maadesse ja külastada kõiki neid legendaarseid teatreid või hoopis külastada Royal World Ballet Gala suuretendust oma kodulinnas ja kõik need tähed tulevad teile külla ise.

Mida te ka ei valiks - meie hea partner Nordea Kontserdimaja avab teile uksed laupäeval, 4. novembril kell 19:00. Royal Ballet Gala on kingitus kõigile meile - tulge etendusele ja nautige seda elamusterohket sündmust!

* * *

Royal World Ballet Gala uudised: www.facebook.com/royalballetgala

Küsimused ja ettepanekud: +372 5661 0811 / gala@lime.ee

Eesti Balletiagentuur esitleb:
Royal World Ballet Gala 2017

Kuninglik rahvusvaheline galaetendus Royal World Ballet Gala toimub Eestis juba neljandat korda ja seega on meid ootamas eriti võimas programm! Hoolikalt valitu

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Royal World Ballet Gala

04.11.2017, 19:00 - 21:30

Hind alates: 14.5 €
Maksimumhind: 64.5 €
Omadused