ROCK IN TARTU

Lõuna-Eesti suurim ja kuumim rockipidu, festival – ROCK IN TARTU – toimub Tartu Lauluväljakul. Väga head esinejad, suur ja võimas lava, võimsa heli ja valgustehnikaga ning efektidega annavad fantastilise kontsertelamuse. See on festival, mida tasub tulla vaatama! See on ainus võimalus Eestis (ja Baltikumis) kuulata ja näha live´s mitut üleilma tuntud bändi, kelle ainsad live esinemised toimuvad Rock in Tartu laval!

Hetkel avalikustame vaid ühe fantastilise esineja, kelleks on EXIT EDEN.

EXIT EDEN alustas tegevust juulis 2017 ja nende populaarsuse tõus on olnud kiire ning see jätkub. Ansamblisse kuuluvad neli kaunist daami, kelle hääled peaksid panema iga heast muusikast lugu pidava inimese südame kiiremini tuksuma panema. Tartus annab ansambel oma ainsa live 2018 aasta suvel! Kuulake mõnda nende lugu youtubes ja te saate aru, et nende esinemine saab olema vapustavalt hea!

Festivali peaesinejate kohta võib etteruttavalt öelda vaid, et nende kontserdid on Euroopas ja Ameerikas täielikult välja müüdud mitmeid kuid enne toimumist.

Festivali ROCK IN TARTU sooduspiletite müük lõppeb 31.12.2017.

EXIT EDEN   https://youtu.be/ED8Xezz2bhU?list=PLb1XNeoihSaq3Mdji2pXuHlKxLImlJ-s1

Esinejate nimekiri täieneb!

Korraldaja jätab endale õiguse vajadusel teha esinejate seas muudatusi.

Lõuna-Eesti suurim ja kuumim rockipidu, festival – ROCK IN TARTU – toimub Tartu Lauluväljakul. Väga head esinejad, suur ja võimas lava, võimsa heli ja valgustehnikaga ning efektidega annavad fantastilise kontsertelamuse. See on festi

Ajad ja hinnad
Tartu linn, Tartu Laululava

ROCK IN TARTU

21.07.2018, 18:00 - 23:59

Täiskasvanu: 29.9 €
Omadused