RMK Keemu puhkekoht

RMK Keemu puhkekoht

KEEMU SADAM, Keemu küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond

Vaata kaardil

Matsalu rahvuspargis Keemu sadama juures asub mugav puhkekoht, kus vete ääres hetke istuda või keha kinnitada. Piknikku saab pidada nii lageda taeva all istekohas kui katusealustel pinkidel päikese eest varjudes. Ootepaviljon on rookatusega ning avatud esiküljega. Paviljonis asub ka pikk laud pinkidega.

Puhkekoht on varustatud infotahvlite ja välikäimlaga. Jalutada ning jalga sirutada saab Matsalu lahte suubuval sadamamuulil.

Läheduses on Keemu vaatetorn ja sadama juures saab ka ujuda. Tornist avaneb vaade roostikule ning rannaniidule; see on üks Matsalu lõunaranniku parimaid linnuvaatluskohti.

Ajad ja hinnad

Avatud aastaringselt

Ööpäevaringselt

Omadused

Ligipääsujuhend

Risti-Virtsu mnt (tee nr 10) 49. kilomeetril, Tuudil, keerata paremale Matsalu suunas (viit „Keemu vaatetorn 13“, tee nr 16191). Sõita 7 km ja Meelva teeristis pöörata paremale Matsalu suunas (viit „Keemu vaatetorn “, tee nr 16192). Sõita Matsalu mõisani, sealt suunab vasakule järgmine Keemu vaatetorni viit. 1,8 km pärast jõuate Keemu sadama juures asuva puhkekoha ja vaatetornini, kus on ka parkimistasku ja ümberpööramiskoht bussidele.

Ligipääs

  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Sõiduautoga

Koordinaadid

Vaata kaardil

Tutvu ka teiste pakkumistega

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil