Restoran The Nautilus

Pikk tänav 36, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Vaata kaardil

The Nautilus on mereandide restoran Tallinna südames ja südamelähedane kõigile mereanni ja grillroogade sõpradele. Restoran asub kolmes omavahel ühendatud ruumis ja pakub igaühes eraldatust ning ka veidi erinevat miljööd. 

Oma restoranis pakume külluslikke vaagnaid värskete mereandidega serveerituna purustatud jääl. Ka mereandide kõrvale pakutav veinivalik on meil mitmekülgne. Raw baaris pakume austreid, erinevaid tartare kalast ja lihast, mitmeid grillroogasid ning samuti pearoogasid, mis ei pea olema tingimata grillitud.

Nautilus on väärt koht mereannisõpradele!

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Teisipäev–reede: 17:00 - 23:00
Laupäev–pühapäev: 13:00 - 00:00
Esmaspäev suletud

Omadused
  • WIFI

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Ainult jalgsi
Lähedal asuvad peatused
Buss: Linnahall; Kanuti
Tramm: Linnahall; Kanuti
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
TrusM

TrusM

Liked it and will go again

This was a really nice restaurant. Service was very good, fast and friendly. Food was excellent and the portions were decent. Yes it is not the cheapest restaurant and even close to the most...

iKaustio

iKaustio

My husband and I decided it was time for something new - fish.

So we went to Nautilus. It turned out to be just perfect in every way that actually matters. We were so full and happy. The food was great I just loved my oysters and the main which was all about...

Karin K

Karin K

Inviting menu, a bit expensive

Central location, friendly service, but a bit expensive but lovely atmosphere. Actually the restaurant also has a lovely toilet.

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri