Restoran The Nautilus

Restoran The Nautilus

Pikk tänav 36, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Vaata kaardil

The Nautilus on mereandide restoran Tallinna südames ja südamelähedane kõigile mereanni ja grillroogade sõpradele. Restoran asub kolmes omavahel ühendatud ruumis ja pakub igaühes eraldatust ning ka veidi erinevat miljööd. 

Oma restoranis pakume külluslikke vaagnaid värskete mereandidega serveerituna purustatud jääl. Ka mereandide kõrvale pakutav veinivalik on meil mitmekülgne. Raw baaris pakume austreid, erinevaid tartare kalast ja lihast, mitmeid grillroogasid ning samuti pearoogasid, mis ei pea olema tingimata grillitud.

Nautilus on väärt koht mereannisõpradele!

Ajad ja hinnad

Avatud aastaringselt

Esmaspäev–neljapäev: 17:00 - 23:00
Reede 17:00 - 00:00
Laupäev 14:00 - 00:00
Pühapäev 14:00 - 23:00

Omadused

  • WIFI

Ligipääsujuhend

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Ainult jalgsi

Lähedal asuvad peatused

Buss: Linnahall; Kanuti
Tramm: Linnahall; Kanuti

Koordinaadid

Vaata kaardil

Hinnangud

LiisiV8

LiisiV8

lousy

Tartar withouth salt and very little of anything- no taste, onon and egg missing Dorado fish grilled had 2 small pieces of fish steaked in old butter and 200 gr spenat under the small fish beats...

beijingduck

beijingduck

Lovely seafood

We enjoyed an excellent seafood dinner at this comfortable restaurant in Tallinn. Wine and service were good too. Prices are high, but so is the quality.

helenkH4097JC

helenkH4097JC

Not recommended

23.08 dinner resulted in a 10-day Salmonella, including hospital treatment for 3 days for severe dehydration due to the bacteria. It has been the worst sickness of our life. The restaurant is not...

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil