Restoran-õlletehas Beer House

Restoran-õlletehas Beer House

Dunkri tänav 5, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Vaata kaardil

Beer House – maja, kus elab õlu!

Beer House
asub otse Tallinna vanalinna südames ja on unikaalne restoran-õlletehas Eestis, mis toodab oma pruulikojas 7 sorti elusat filtreerimata ja pastöriseerimata õlut. Parima „elusa“ õlle kvaliteetseks tootmiseks tuuakse linnaseid Austriast, pärmi ja humalaid aga Saksamaalt. Beer House pakub oma külalistele maitsvaid ja kvaliteetseid toite ning meeldivat ajaveetmise võimalust.

Restorani interjööris on järgitud Austria õllemajade stiili, tunda on Viini tänavate hõngu ning olustikku. Suvisel ajal on Beer House´is avatud vanalinna kõige pikem terrass.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Esmaspäev–neljapäev, pühapäev 13:00 - 22:30
Reede 13:00 - 01:00
Laupäev 13:00 - 02:00

Omadused
  • WIFI

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Ainult jalgsi
Lähedal asuvad peatused
Buss: Vabaduse Väljak
Tramm: Vabaduse Väljak
Troll: Vabaduse Väljak
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
iancI309EF

iancI309EF

Document special

Second time my wife and I have been here, have been a little more courageous attacking 4 of their beer! Fantastic atmosphere, tremendous beer.. we'll be back!!!

Emmalou A

Emmalou A

WORST restaurant in TALLINN!!! BAD SERVICE!

This is by far the WORST restaurant we have ever tried in Europe. RUDE waitress/waiter/cook. As soon as we entered the place, they gave us this DISCRIMINATING look and made us feel unwelcome. We...

Lightsmithx

Lightsmithx

Terrible service

This is our 5th time here. The service is always terrible. The food and physical ambiance is great. That is why we kept coming back. Although, this 5th time was extra terrible. This is thw reason i...

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil