Restoran "Kaja pizza köök"

Restoran "Kaja pizza köök"

Õle tänav 33, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn

Vaata kaardil

Siin on katsetamislusti ja kirge, loome sulle täiusliku hetke andes edasi positiivse energia ning armastuse töö vastu. Pitsa koostisosadeks on orgaanilised toiduained ja meie enda kirg, süda ja hing. Kokk Andrei Lesment on töötanud parimates Michelini tärni ja AA Rosette’i auhindadega pärjatud restoranides.

Caputo jahust tehtud juuretisega tainas on kerkinud 30 h jooksul käsitsivalmistatud puunõudes. Ja siis läheb see õhuline ja maitsev pizzapõhi koos parima San Marzano tomatikastme, Itaalia mozzarella ning Extra Virgin oliiviõliga legendaarsesse Stefano Ferrara puuküttega telliskiviahju.

Ajad ja hinnad

Avatud aastaringselt

Avatud igapäevaselt: 11:30 - 19:00

Omadused

  • Lemmikloomad lubatud

  • WIFI

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Härjapea

Koordinaadid

Vaata kaardil

Hinnangud

Martin L

Martin L

Great spot with amazing food

Very cozy and laid back atmosphere. The pizzas are gorgeous and proper authentic Neapolitan! A perfect spot for a chill lunch or a take-out.

Mari_Baho

Mari_Baho

Burnt pizza is a poison

The pizza was burnt black!! We took pizza to go and saw this only at home. Now, looking at the photo from the pizzeria, it becomes clear that this is their style. They burn almost all pizzas...

BugattiAmbassador

BugattiAmbassador

Without Andrei behind the oven is like Barcellona without Messi but still 5 stars

Is still the best pizza in Tallinn? Yes Is still good like the first year when the opened? NOPE Let's synthesize, for me they can put pineapple on pizza or kodujuust I don't mind until quality of...

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil