Restoran "Kaja pizza köök"

Restoran "Kaja pizza köök"

Õle tänav 33, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn

Vaata kaardil

Siin on katsetamislusti ja kirge, loome sulle täiusliku hetke andes edasi positiivse energia ning armastuse töö vastu. Pitsa koostisosadeks on orgaanilised toiduained ja meie enda kirg, süda ja hing. Kokk Andrei Lesment on töötanud parimates Michelini tärni ja AA Rosette’i auhindadega pärjatud restoranides.

Caputo jahust tehtud juuretisega tainas on kerkinud 30 h jooksul käsitsivalmistatud puunõudes. Ja siis läheb see õhuline ja maitsev pizzapõhi koos parima San Marzano tomatikastme, Itaalia mozzarella ning Extra Virgin oliiviõliga legendaarsesse Stefano Ferrara puuküttega telliskiviahju.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Avatud igapäevaselt: 11:30 - 19:00

Omadused
  • Lemmikloomad lubatud

  • WIFI

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Härjapea
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
Eric_PAQUAY

Eric_PAQUAY

Awesome pizza … but just order them! They don’t want to see you!!!

Great pizza, customer service level ZERO! Kana pizza has been my favorite place for years. I have been supported them a lot during the pandemic with my colleagues. Unfortunately, delivery services...

_E3000FE

_E3000FE

_

Awful pizza…. Nowhere near Neapolitano… Maybe at start they tried to match it…but not now… Owner and “co-owner” as she represents herself, although her name is not in company register, are rude and...

400artur_sljaiteris

400artur_sljaiteris

Hugely overrated place.

Average pizza and absolutely arrogant owners who treat their clients like s#it!There are better pizzerias in Tallinn so don't go there.

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil