Restoran by Lahemaa Kohvikann

Restoran by Lahemaa Kohvikann

Võsupere küla, Haljala vald, Lääne-Viru maakond

TELLI Vaata kaardil

Lahemaa Kohvikann on 2008. aastal Lahemaa rahvuspargis Palmse mõisa vahetus läheduses avatud restoran. Meie eesmärgiks on hellitada oma külalisi valitud jookide ja isuäratavate, hoolikalt valmistatud roogadega. Meie maja pakub sulle 42-kohalist külalisruumi ja 30-kohalist päikeseterrassi.

Kogu aasta jooksul pakume sulle erinevaid aastaajale vastavaid eriroogasid ja meie menüüs on alati varuks mõned uudised. Kui plaanid aga väiksemaid või suuremaid pidusid, anname meelsasti sinu käsutusse oma ruumid ja spetsiaalselt selleks otstarbeks kavandatud menüüd.

Ajad ja hinnad

Avatud aastaringselt

Kolmapäev–reede: 15:00 - 21:00
Laupäev–pühapäev: 13:00 - 21:00
Esmaspäev–teisipäev: suletud

Omadused

  • WIFI

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend

Mööda Tallinn-Narva mnt N176 Viitnani. Viitnal näitavad viidad Palmsele ja tuleb pöörata Palmse poole. Edasi sõita umbes 6 km.

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Palmse or Võsupere

Koordinaadid

Vaata kaardil

Hinnangud

Meritxell P

Meritxell P

Recommend stop in Lahema Parck

Julia, the owner, gave us a warm welcome eventhough they were closed. Her husband cooked a delicious pork goulash. It was December, and everything covered with snow, so we were lucky to find these...

afrodiite2014

afrodiite2014

Nice and cosy

The restaurant is situated in northern Estonia near to the Lahemaa National Park. The area is well suited for hiking, biking, bird- and wildlive-watching or just to enjoy the beautiful northern...

Lucia7773

Lucia7773

Amazing place !

Very clean place, quality testy food. Try roast beef on starter! We just love the beefsteak, big portion as well. Great local beer on Draft.Not expensive prices for this quality .

Tutvu ka teiste pakkumistega

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil