Lahemaa Kohvikann restoran

Võsupere küla, Haljala vald, Lääne-Viru maakond

TELLI Vaata kaardil

Lahemaa Kohvikann on 2008. aastal Lahemaa rahvuspargis Palmse mõisa vahetus läheduses avatud restoran. Meie eesmärgiks on hellitada oma külalisi valitud jookide ja isuäratavate, hoolikalt valmistatud roogadega. Meie maja pakub sulle 45-kohalist külalisruumi ja 30-kohalist päikeseterrassi.

Kogu aasta jooksul pakume sulle erinevaid aastaajale vastavaid eriroogasid ja meie menüüs on alati varuks mõned uudised. Kui plaanid aga väiksemaid või suuremaid pidusid, anname meelsasti sinu käsutusse oma ruumid ja spetsiaalselt selleks otstarbeks kavandatud menüüd.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Kolmapäev–reede: 15:00 - 21:00
Laupäev–pühapäev: 13:00 - 21:00
Esmaspäev–teisipäev: suletud

Omadused
  • WIFI

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend

Mööda Tallinn-Narva mnt N176 Viitnani. Viitnal näitavad viidad Palmsele ja tuleb pöörata Palmse poole. Edasi sõita umbes 6 km.

Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Palmse or Võsupere
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
Lucia7773

Lucia7773

Amazing place !

Very clean place, quality testy food. Try roast beef on starter! We just love the beefsteak, big portion as well. Great local beer on Draft.Not expensive prices for this quality .

andrevomrhein

andrevomrhein

Worst dinner in Estonia

During our roadtrip we had dinner here. Service was friendly and really quick. However, the quality of the food was poor. Even the salad, like everything else, was only a convenience product. Slow...

JudeMul

JudeMul

homecooked food, comfort food, good service, good food

We had dinner here on the half open terrace, the food was good, reminded us about proper homecooked meals. Interesting menu, friendly service, nice views.

Tutvu ka teiste pakkumistega
Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri