Rammstein - Europe Stadium Tour

RAMMSTEIN NAASEB EESTISSE UUE, OMA SENI SUURIMA VÄLISHOWGA! 

Sakslaste au ja uhkus Rammstein esineb Tallinna Lauluväljakul. Uue albumiga võimsa comebacki teinud Saksa industriaalroki lipulaev naaseb maarjamaale staadioniturnee “European Stadium Tour 2021” raames.

Viiendat korda ning võimsamalt kui kunagi varem Eestisse saabuv Rammstein suudab taas üllatada - uue show valguspark, püro- ja tuleefektide maht ületab saksa ansambli kõigi varasemate kontsertide produktsiooni keerulisust ja mastaapi. Ning kui paar aastat tagasi esineti Lauluväljakul suvefestivalide tuuri raames, siis seekord tullakse täiesti uue, üle kahetunnise showga, mille keskel on ülisuur erikujuga lava.

Rammstein on vaieldamatu kvaliteedimärk. Pole just palju bände, kes oleks võimelised Baltikumis showsid taas ja uuesti välja müüma ning seda juba pea, et kahekümne aasta jooksul. Rammsteini võib juba vabalt Eesti rahva lemmikbändiks pidada ning olla üsna kindel, et nende show'st Lauluväljakul saab 2021. aasta suve suurim ja meeldejäävaim välikontsert. Rammstein tuleb ja tõstab laulukaare õhku!

Rammstein on rajanud ennast tipptasemel meelelahutajaks, kes läheneb muusikale kui kunstile - nende enda “kunstile”, mis on suurem kui maailm ise. Dramaatiline, oma mõõdult eepiline ning võimeline puudutama kõiki inimtajusid. Rammstein on hästituntud oma suurejooneliste live-lavastuste poolest, mille põhielementideks on alati viimse detailini lihvitud püro- ja tule- ning valgusefektid, mastaapsed lavakonstruktsioonid, provokatiivsed lavakostüümid ning rammsteinilik muusika. 

Rammstein Lauluväljakul – seda peab veel korra nägema! 

RAMMSTEIN NAASEB EESTISSE UUE, OMA SENI SUURIMA VÄLISHOWGA! 

Sakslaste au ja uhkus Rammstein esineb Tallinna Lauluväljakul. Uue albumiga võimsa comebacki teinud Saksa industriaalroki lipulaev naaseb maarjama

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Tallinna lauluväljak

Rammstein - Europe Stadium Tour

21.07.2021, 19:30 - 23:59

Hind alates: 10 €
Maksimumhind: 99 €
Omadused
Uudiskiri