Rahvusvahelise teenusedisaini hübriidkonverentsi PlayDay fookuses turism

27. oktoober 2020

12. novembril toimub Pärnu linnavalitsuse, Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži, EASi ja Lääne-Eesti Turismi koostöös rahvusvaheline hübriidkonverents PlayDay, mille fookus on tänavu turismil ja sellel, kuidas muuta turismisektori madalhooaeg tulutoovaks kõrghooajaks.

„Usume, et saame PlayDay’ga olla abiks ettevõtjatele kriisiga tegelemisel ja innustame programmist kindlasti osa võtma. Osalejatele on garanteeritud palju uut inspiratsiooni ja innovaatilisi lahendusi,” rääkis Pärnu linnavalitsuse ettevõtluse spetsialist ja PlayDay korraldaja Toomas Toodu.

Ingliskeelsel konverentsil jagavad oma kogemusi-soovitusi rahvusvahelised eksperdid mitmest riigist, Eestit esindavad konverentsil Tallinna Lennujaam, Baltikumi suurim tarkvaraarendusettevõte Nortal, Latitude59, ÖÖD Mirror House jt. Sisutihe programm kestab terve päeva ning konverentsile paneb meeleoluka punkti Lexsoul Dancemachine kontsert.

PlayDay’l osalejad saavad muu hulgas vastused järgmistele küsimustele:
1) Miks on vaja teenust disainida madalhooajal või ekstreemsetes tingimustes (nt COVID-19 põhjustatud reisipiirangud)?
2) Kuidas muutustega kohaneda?
3) Millised on efektiivsed digilahendused teenuste disainimisel?

Konverentsi läbiviimisel lähtutakse Eesti valitsuse ja Terviseameti korraldustest. Garanteerimaks Strandi tulnud inimestele piisavalt ruumi, on osalejate arv sel aastal piiratud. Kellel pole võimalik kohapeale tulla, saavad programmist osa võtta virtuaalselt videoülekande kaudu. Lisaks saab vajadusel vahetada tavapileti virtuaalpileti vastu.

Täpsem programm ja piletiinfo PlayDay veebilehel.