Rahvusvaheline kuninglik galaetendus "Ballet Royal Gala"

Eesti Balletiagentuur esitleb:
Ballet Royal Gala


Rahvusvaheline kuninglik galaetendus Ballet Royal Gala peab oma esimest juubelit – etendus toimub Eestis juba viiendat aastat. Tegemist on ainulaadse sündmusega, mis on ainuke regulaarselt toimuv rahvusvaheline balletigala Eestis.

Hoolikalt valitud repertuaar maailma tuntuimatelt klassikalistelt ja kaasaegsetelt lavastajatelt, maailma TOP-100 kuuluvate balletitähtede esituses on mõeldud kõigile suure kunsti austajatele ja kultuurihuvilistele.

Ballet Royal Gala toob Eestisse kokku üle maailmse balletimaailma koorekihi - Venemaast kuni Jaapanini. Erinevate maade balletikoolid on erinevad ja igaühel neist on omapäraseid tugevaid külgi. Kokkuvõttes sulavad kõik need kultuurilised eripärad Nordea Kontserdimaja laval üheks suureks ja võimsaks galaetenduseks.

Sündmuse korraldaja Eesti Balletiagentuuri missiooniks on kohalikule publikule esitatava balleti kvaliteedi tõstmine maailma tuntuimate teatrite tasemele. Esinejate tase on niivõrd kõrge, et mõnega käivad läbirääkimised mitu aastat enne kui nad Eestisse jõuavad. Balletiagentuur on toonud Eestisse nimesid, keda võib siin näha vaid kord nende karjääri jooksul. Samuti teeb sündmuse eriliseks see, et iga kord valitakse uued ja erinevad esinejad ning eksklusiivsust lisab see, et mõned numbrid lavastatakse spetsiaalselt Ballet Royal Gala jaoks.

* * *

Ballet Royal Gala uudised: www.facebook.com/balletroyalgala

Lisainfo: +372 5661 0811 / gala@lime.ee

Eesti Balletiagentuur esitleb:
Ballet Royal Gala


Rahvusvaheline kuninglik galaetendus Ballet Royal Gala peab oma esimest juubelit – etendus toimub Eestis juba viiendat aastat. Tegemist on ainulaadse sündmusega, mis on ai

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Rahvusvaheline kuninglik galaetendus "Ballet Royal Gala"

03.11.2018, 19:00 - 21:30

Hind alates: 19.5 €
Maksimumhind: 79.5 €
Omadused