RAHO AADLA 'Mina olen RA'

Publiku tungival nõudmisel ja saabuvate pühade puhul on meil hea meel taas näidata kevadel esietendunud Raho Aadla tantsulavastust.

Inimene on ... Inimene loob ... Inimene teab ... Inimene usub ... Inimene vajab ... Inimene jagab ... Inimene arvab ... Inimene loodab ... Inimene tunneb ... Inimene mõtleb ... Inimene õpetab ... Inimene unistab ... Inimene igatseb ... Inimene katsetab ... Inimene jumaldab ...
...

Raho Aadla on etenduskunstnik, kelle lavareaalsuse mõjusaimaks meediumiks on esteetilises ruumis liikuv inimkeha. Tema loomingu vundamendiks on usk Jumala inimlikku ja Inimese jumalikku olemusse. Ei Inimene ega Jumal ole võimelised teineteiseta eksisteerima. Raho lõpetas 2013. aastal TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala ning õpib praegu EMTA Lavakunstikooli füüsilise teatri magistriprogrammis. Ta oli 2015/16 hooajal Kanuti Gildi SAALi noor kunstnik-resident tegeledes sooloprojektiga "Soota".

PS. Publiku tervisliku seisundi ja mugavuse nimel toimub Ra laskumise vaatamine läbi päikeseprillide. Selleks palume võtta kaasa päikseprillid.

Idee, koreograafia, lavastus: Raho Aadla
Laval: Raho Aadla
Grimmeerija: Elsa Levo

Valguskujundus: Reelika Palk

Tehniline tugi: Henry Kasch
Foto: Helen Västrik
Kaasproduktsioon: Kanuti Gildi SAAL
Toetaja: Eesti Kultuurkapital
Esietendus: 26.05.2017 Kanuti Gildi SAAL
Language no probleem.
Pilet: eelmüügis Piletilevis 8/12 EUR, kohapeal 10/15 EUR
Kestus: 40'

Lisainfo: www.saal.ee

Publiku tungival nõudmisel ja saabuvate pühade puhul on meil hea meel taas näidata kevadel esietendunud Raho Aadla tantsulavastust.

Inimene on ... Inimene loob ... Inimene teab ... Inimene usub ... Inimene vajab ... Inimene jagab ... Inimene

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Kanuti Gildi SAAL, Tallinn

RAHO AADLA 'Mina olen RA'

22.12.2017, 19:30 - 20:15

Hind alates: 8 €
Maksimumhind: 12 €
Omadused