Puhkemaja Keibu Seaside Lodge

Puhkemaja Keibu Seaside Lodge

MÕRRA, Keibu küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond

BRONEERI Vaata kaardil

3-magamistoaga hubane Keibu Seaside Lodge asub ilusate männimetsade keskel mereranna vahetus läheduses, Tallinnast vaid 70 km kaugusel. Maja sobib ideaalselt privaatseks perepuhkuseks, rahulikuks koosviibimiseks väiksematele seltskondadele, kes soovivad linnakärast eemale, et nautida kauneid liivarandu, mitmekesist loodust oma rikkalike seene- ja marjametsadega. Lähiümbrus pakub rohkelt võimalusi aktiivseks puhkuseks. 

Kõikide mugavustega maja pakub lisaks majutusele ka piiramatut privaatse spaa kasutamist koos leilisauna ja terrassil paikneva kümblustünniga.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Avatud ainult ettetellimisel

Omadused
  • WIFI

Ligipääsujuhend

TEEJUHISED ALGUSEGA TALLINNAST: Asume Padise vallas, Keibu külas. Mööda Tallinn-Paldiski/põhimaantee 8, Keila-Haapsalu/maantee 17 ja Harju-Risti-Riguldi-Võntküla/Maantee 230 kuni Keibu-Alliklepa/Maantee 233. Sõita 3 km kuni näete paremat kätt Meretuule Puhkemaja ja Keibu Puhkemaja, ainult 200 meetrit veel ja keerata vasakule enne Ristna Sadamat. 100 m pärast vasakut kätt asubki Keibu Seaside Lodge. Kui teil on GPS, siis sisestage Keibu küla, Ristna või lihtsalt Keibu Holiday Home.

Ligipääs
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Sõiduautoga
Koordinaadid
Vaata kaardil
Lähipiirkonnas
Vaata kaardil