Weekend Festival Baltic

Allikas: Visit Estonia

Weekend Festival Baltic

Weekend Festival Baltic on popmuusika festival ning osa ikoonilisest Euroopa festivalibrändist, mis Põhjamaades jõudsalt populaarsust kogunud. Festival naaseb siiapoole Läänemerd ning toob taaskord kaasa võimsa muusika ja veelgi võimsama meluga täidetud nädalavahetuse.

Pealava pannakse püsti kauni Pärnu lahe taustal, otse vee ääres, mis annab festivalile tõelise rannapeo atmosfääri; ümbruses paiknevad väiksemad lavad aga tekitavad kuulajates mõnusa klubiöö tunde.

Selle aasta esinejate hulgas on Post Malone, kelle hitt "Rockstar" kerkis edetabelite esikohale muuhulgas USA-s, Austraalias, Kanadas, Portugalis, Iirimaal, Uus-Meremaal, Rootsis, Soomes; David Guetta, kelle varamusse kuuluvad muuhulgas superhitid "Titanium", "When Love Takes Over", "Without You"; Alan Walker, kelle aastatetagune debüütsingel "Faded" on tänaseks päevaks müünud end plaatinanormi jagu rohkem kui kümnes riigis ja kelle tuurid lähevad vaid väljamüüdud saalidele; pikisilmi Eestisse oodatud Kygo, Afrojack, Axwell/\Ingrosso, Netsky, Hardwell ja paljud teised. Kokku astub kolmel päeval lavale üle 70 artisti.

Viimati muudetud: 09.08.2018

Teema: Lääne-Eesti

Soovitame
Uudiskiri