Parimad spaad lastele

Allikas: Aron Urb

Parimad spaad lastele

• Eesti spaades on ühe katuse all nii lõbustus lastele kui lõõgastus suurtele.
• Veemõnusid saab nautida iga ilmaga, väga turvaliselt ja soodsalt.
• Vesi lõõgastab, karastab ja arendab – see on igaühe tervisele hea!

Mida kõik lapsed armastavad? Magusa söömist, toiduga mängimist ja veega hullamist. Kaks esimest pole kuigi targad valikud. Aga vette tasub laps viia küll – see on nii tore kui ka tervislik!

Eesti spaad on unikaalsed selle poolest, et veekeskuse rõõmud ja lõõgastavad saunakompleksid sulavad siin sõbralikult kokku. Kogu pere saab ühe katuse all nautida just enda maitse järgi meelelahutust.

Milline on vinge veekeskus? „Torud peavad olema! Sest muidu see pole veekeskus vaid niisama basseinituba," kuulutab seitsmeaastane asjatundja. „Selline, kus saab palju erinevaid asju teha," teatab õhinal teine, kümnene. „Selline kus saab pardiga sõita," arvab kolmene.

Põhja-Eestis

Üks eriliselt mitmekesine avastamispark asub Tallinna külje all Viimsis. Atlantis H20 Aquapark on tohutu suur ja põnev veetorude rägastik, kõige pikem neist pakub lausa 120 meetrist liugu. Saab proovida vastuvoolu ujumist nagu ehtsal jõel või lainetel hõljumist nagu päris merel. Pisikestele on oma miniliud ja turvaliselt madalad basseinid.

Lõuna-Eestis

Tartus pole üldse lugu, et meri kaugel – mitu Eesti toredaimat spaad! V Spa on kohalik magnet, kus on kõik olemas – lõbustused lastele, lõõgastav saunamaailm ja lisaks hulk hoolitsusi. Basseinialad on kujundatud nii õdusaks, et tunned end kui puhkusel paradiisisaarel.

Lääne-Eestis

Pärnu on Eesti suve- ja spaapealinn – uhkete basseinikomplekse on siin terve rivi. Lastega tasub peatuda Tervise Paradiisis. Sealne veekeskus koosneb neljast torust, hüppeplatvormist ning iga ilmaga avatud välibasseinist.

Saartel

Saaremaale meelitavad puhkajaid sealsed meretaguselt rahulikud spaad. Georg Otsa Spa on erakordselt lõõgastav paik, kus saab kogu perega hullata mitmes basseinis ja pisikestel silma peal hoida klaasseintega saunas.

Eks ole teada värk – anna väikesele ämber vett ja kopsik kätte ning tegevust ning rõõmukilkeid jätkub pikaks ajaks. Spaas on rohkem vett – nii ka rohkem lõbu! Väikestega koos tuleb mõistagi alati turvalisusel silm peal hoida. Selles osas on spaadel väliveekogude ees selged eelised – suplemine on ohutu ja veetemperatuur ei ehmata. Spaas kestab suvi aasta ringi!

Viimati muudetud: 28.03.2022

Teema: Spaad ja Saunad