Turismikonverents 2020

Esinejad

Allikas: Visit Estonia

Turismikonverents 2020

Tutvu esinejatega:Caroline Bremner

juhib reisi- ja turismitööstuse ülemaailmset sisustrateegiat aastast 1996 Euromonitor Internationalis, mis on üle 40-aastase kogemusega maailma juhtiv turu-uuringute ettevõte. Strateegina teeb Caroline koostööd analüütikutega üle 100 ettevõttest ja organisatsioonist. Ta on osalenud ühe ulatuslikuma reisi- ja turismiteabe süsteemi loomisel, mida kasutavad juhtivad sihtkohad, valitsused ja reisibrändid kogu maailmas.

Doug Lansky

on tunnustatud kõneleja, pidanud loenguid rohkem kui 200 ülikoolis, võtnud sõna TEDx Talks üritustel, aga kõnelenud turismist ka National Geographic peakontorile, Maailma Turismiorganisatsioonile, Google Travelile, Booking.com'ile. Ta on olnud pikaajaline kaastöötaja ajakirjades Lonely Planet, National Goegraphic, Traveler/Adventure, Esquire, Men's Journal, The Guardian ning kirjutanud reisiraamatuid. 

Juhan-Madis Pukk

on Flowit Estonia ja ITL-i juhatuse liige. Tänases olukorras, kus reisimine on välistatud ning tegeleda tuleb ettevõtete säilitamisega, tundub keeruline mõelda turismisektori kasvatamisele. Aga just nüüd tuleb mõelda, milliseid teenuseid või tegevusi automatiseerides saab Eesti turismisektoris nutikamalt ja tõhusamalt tegutseda? Kas tehisintellekt on hädavajalik? Kas digitaliseerimine on kulu või tulu?

Signe Jungersted

on innovatsiooni ja strateegiaettevõtte Group NAO tegevjuht ja asutaja, olles abiks sihtkohtadele ja linnadele tegevuste ümbermõtestamisel. Enne Group NAO asutamist oli ta Kopenhaageni turismi strateegiliste muudatuste juures juhtiv disainer ja 2020 sihtkohtade strateegia autor, mis kuulutas lõpu traditsioonilisele lähenemisele turismis ning tõi täiesti uue lähenemise turismikorraldusele ja linna arendamisele, suunates fookuse kohalikele inimestele.

Katarina Thorstensson

on kogenud kestlikkuse teema strateeg, nõustaja ja moderaator. Ta on Rootsi kestliku turismi ja ürituste võrgustiku president ning külalisõppejõud Göteborgi ülikoolis, oodatud esineja rahvusvahelistel sümpoosionidel.

Liina Maria Lepik

on EASi turismiarenduskeskuse juht, kes astus turismivaldkonda selle aegade kõige tormilisema ajajärgu alguses ehk märtsis. Tema eelnev töö  on hõlmanud eri sektoreid – ta on üles ehitanud LHV Panka, käivitanud Tallinna Filmilinnaku projekti, juhtinud e-Eesti esitluskeskust uue keskuse kontseptsiooni elluviimise faasis. Ülesehitamine, muudatuste juhtimine, innovatsioon ja uued sektorid on olnud läbivaks teemaks ning põnevateks väljakutseteks, milles saadud kogemust nüüd turismivaldkonnas maksimaalselt ära kasutada Eesti turismi uue õitsengu hüvanguks.


Jooksvate teemadega saad olla kursis jälgides Visit Estonia turismiprofessionaali uudiskirja ja Visit Estonia blogi Facebookis.