Turismigala 2018

Allikas: Kaarel Mikkin, Visit Estonia

Turismigala 2018

Õhtune Turismigala Estonias

Registreerimine on lõppenud!


EV100 pidulik turismiauhindade gala Estonia kontserdisaalis - Visit Estonia ja erialaliidud jagavad auhindu ning meelelahutuseks on piltlikult ühte saali toodud nii Eurovisioon kui ka Viljandi folk.

Pidu algab kl 18:45 (uus, varasem aeg!) tervitusjoogi ja -ampsuga Estonia kontserdisaali fuajees. Seejärel koguneme saali, kus ca tunnisesse eeskavva mahuvad ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministerminister Rene Tammisti tervitus, turismi ägedate tunnustamine 6 kategoorias ning mitme žanri tipud nagu Elina Netšajeva, Silver Sepp, elektroonilise muusika täht Púr Múdd ning Eesti sünnipäevale sobiva repertuaariga ka väike turismikoor Eero Rauna juhatamisel.

Pakutakse bufee-õhtusööki, tantsuks mängivad 2 Quick Start ja DJ. 

Riietus pidulik.

Galale on võimalik tulla sel aastal ka kaaslasega, pileti hind 50 eurot.

Turismigalat toetavad Finnair, Tallinna linn, Tallink ja Amadeus Eesti.


Tallinnast väljastpoolt tulijatele pakub Turismikonverentsi ajaks erihinnaga ööbimist  hotell Go Shnelli Balti jaama juures, otseühendus trammiga nii Kosmosesse konverentsile kui Estonia galale. Ühene tuba 40 eurot, kahene 45 eurot, hinna sees ka parkimine. Reserveerimine reservations@gohotels.ee.

Lisaks hotell St Barbara*** Roosikrantsi tänaval, vaid mõni minut jalutamist Kosmose konverentsisaalist ja galaõhtust Estonia kontserdisaalist. Ühene tuba 45 eurot, kahene 49 eurot. Samuti Sokos hotell Viru, ühene tuba 84 eurot, kahene 89 eurot. Kõigil hotellidel on hommikusöök hinnas ja broneerimine otse hotelli – kasuta märksõnana ''Turismikonverents''!

Viimati muudetud: 22.10.2018
Soovitame
Uudiskiri