Jõuluturud, kus sel aastal osaleda!

Allikas: Sergei Zjuganov

Jõuluturud, kus sel aastal osaleda!

Ilmselt ei vaidle keegi sellele vastu, et kullavammuses kuused, laternad, jõulutulukesed ja muu pühadekraam on nostalgiline ja rõõmutoov. Seepärast on ka jõuluturud nii populaarsed – linnakeskused saavad lihtsalt võrratu ilme. Värvikad etendused ja kontserdid, lõbusad jõulumängud, maitsev toit ja kuum jook. Kus seekord jõuluturud on – vaatame üle.

Tallinna Jõuluturg (26.11.2021-2.01.2022) on üks Euroopa vanimaid jõulutuge. 2018. aastal märkis Forbes Tallinna jõuluturu üheks kümnest kõige ilusamast jõuluturust Euroopas. Ent sellega asi ei piirdunud! 2019. aastal valisid reisijad üle maailma Tallinna jõuluturu Euroopa kõige ilusamaks jõuluturuks, 2020. aastal oli siin üks Euroopa turvalisemaid jõulusihtkohti.

Me ei saaks sellega rohkem nõustuda! Nii et sea end pühademeeleollu, külasta Tallinna ja teiste linnade imekauneid jõuluturge ja jaga sõna sõprade-tuttavate seas! 


Rõõmsatujuline kohtumispaik

Jõulud on tähtsamaid rahvakalendri pühi, mille juured ulatuvad iidsesse talvise pööripäeva tähistamisse. Ka kaasajal tähistatakse jõule vanadest tavadest lähtudes erilise ja rikkaliku toiduvalikuga, mängude, laulude ja lõbutsemisega. Jõuluturg on läbi aegade linnakodanike ja külaliste talviseks kohtumispaigaks, kus nautida talvist pidulikku meeleolu.

Osta jõulukinkideks käsitöömeistrite kaunist loomingut, mis on valminud hinge ja südamega ning ära unusta maitsmast verivorste, piparkooke ja hõõgveini! Tallinna imeline jõuluturg on tuntust kogunud üle maailma, aga ka väiksemates linnades toimuvad omad väiksemad, aga sama võluvad ja rikkalikud jõuluturud.


Uudiskiri