Tule Tallinnasse Jokerite aastapäeva tähistama

Allikas: Jokerit

Tule Tallinnasse Jokerite aastapäeva tähistama

Jäähoki ei ole ehk esimene mõte, mis pähe torkab, kui järgmist pealinna-reisi kavandad. Need kaks teemat on aga nüüd võimalik kokku viia, sest Helsingi Jokerit kohtub Tallinn Hockey Weekendil Moskva Spartaki ja Severstali Tšerepovetsiga. 26.-28. oktoobril toimuv üritus toob KHL-i mängumeeleolud Tallinnasse ja see on soomlastest jäähokifännidele hea põhjus, miks võtta ette reis lõunanaabrite juurde. Lisaks mängudele on nädalavahetusel kavas võimas meelelahutusprogramm.

Jokerite hooaeg on alanud parimal võimalikul viisil. Meeskond on võitnud kolm korda järjest ja on selle teksti kirjutamise ajal KHL-i läänekonverentsi liider. Esimeste mängude tuntav ülekaal pöördus viimases Admiral Vladivostoki vastu peetud kohtumises tuttavalt teravaks vastuseisuks, lõppedes siiski Jokerite vastaseid põrmustava 4-1 võiduga.

Simple Session hokivõistlus BMX vs skate Tallinna vanalinnas

Foto: Liina Notta, Visit Estonia

Võitudeseeria jätkub loodetavasti ka kodustes matšides Tallinnas, kus samal ajal tähistatakse ka punakollase Helsingi meeskonna 51. sünnipäeva. Põhjust peo korraldamiseks on rohkem kui kunagi varem!

Tallinn on soomlastest jäähokihuvilistele alati uusi muljeid pakkuv mängukoht. Jokerite sünnipäev on hea põhjus mõelda iseendale ja sõpradele ning kostida oma soome sõpradest reisiseltskonda maitsva toidu, muuseumikülastuste ja kasvõi spaakülastusega, et kaasaelamisega tekkinud higi maha pesta.

51. sünnipäeva tähistavad pidustused ei piirdu vaid mängudega. Laupäeval, mil mänge ei toimu, korraldatakse tõeline sünnipäevapidu, lisaks sünnipäevale ka toimuvad kohtumised mängijatega. Sel nädalavahetusel on saabumas tõeline hokipidu!

Simple Session hokivõistlus BMX vs skate Tallinna vanalinnas

Foto: Liina Notta, Visit Estonia

Põhisündmused ehk nädalavahetuse mängud koduareenil mängitakse Tondiraba Areenil algusega reedel kell 18.30 ja pühapäeval kell 15.00. 

Nüüd on õige aeg teha strateegiline otsus ja märkida kalendris 26.-28. oktoober päevadena Tallinnas, mil kaasa elada punakollaste võidule ning tähistada Soome jäähoki tõeliste tähtede — Jokerite — 51-aastast ajalugu!

Viimati muudetud: 28.09.2018

Teema: Tallinn

Soovitame
Uudiskiri