Tule osale nendel rahvaspordiüritustel

Allikas: Visit Estonia

Tule osale nendel rahvaspordiüritustel

Kes on kord rahvaspordiüritusel osalenud, teab, milline energia ja rõõm seal õhustikus tekib! Ükskõik, mis tasemel vormis oled, igaüks saab proovida ja omas tempos päeva nautida. Üksteise ergutamine ja väike võistlusmoment on kirsiks tordil. Kaardistasime kõik sprodiüritused, kuhu oled oodatud osalema või kaasa elama.

Võhandu maraton - 100 km ilusat jõge

Üle Eesti

12.06.2021 - 12.06.2021

Võhandu maraton on võimsamaid aerutamise sündmusi maailmas. Elamus on garanteeritud!  Ees ootab 100 kilomeetrit ilusat jõge ja kuni 24 tundi puhast naudingut! Me lubame, et ootame Teid ning võtame Teid vastu fotoaparaadi välgatuste ja rõõmuhüüete saatel!  Võhandu maraton garanteerib Sulle võimaluse ennast ületada. Sa suudad rohkem, kui arvata oskad! Võhandu maraton on suurepärane võimalus aerutamiselamuse hankimiseks Eestis. Registreerimine avatakse igal aastall 01. jaanuar. Stardijoonele mahub maksimaalselt 1500 paatkonda ca 3000 aerutajaga pardal

Taevaskoja Elamusretk

Põlva maakond, Taevaskoja küla

19.06.2021 - 19.06.2021

Suveõhtu eriretk toimub vahetult enne jaanipäeva ning viib meid avastama Eesti matkaradade klassikat – Taevaskoja matkaradu! Taevaskoja ümbruse matkarajad on ühed Eesti parimad rajad kõndimiseks – sealne maastik pakub mõnusa väljakutse tõusude ja laskumiste näol ning vaated Ahja jõele, sipelgakuhilatele ning loomulikult liivapaljanditele muudavad selle retke tõeliseks suviseseks elamuseks! Taevaskoja elamusretkel liikumiseks on vajalik pealambi olemasolu! Põhiretk on ca 21 km ning lühiretk ca 12 km pikk.

Suurjooks ümber Viljandi järve

Viljandi maakond, Viljandi

01.08.2021 - 01.08.2021

Viljandimaa spordielu suursündmus ja spordielu järjepidevuse sümbol on võitnud kindla koha Eesti spordikalendris ja on väga populaarne jooksusõprade hulgas. Järvejooks on vaheldusrikas ja emotsionaalne. Läbi aegade on jooksul osalenud kogu Eesti jooksuparemik. Võistlejail tuleb läbida ring ümber järve, valides ise sobiv tee. See on sportlik kokkupuude kevadise loodusega, see on võistlus, mida alati oodatakse.

Loe edasi

Ironman Tallinn

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

07.08.2021 - 08.08.2021

IRONMAN suursündmus on osa südasuvisest triatlonifestivalist pealinnas Tallinnas. Põhivõistlused toimuvad kahel järjestikusel päeval. IRONMANi võistlus on aastate jooksul Eestisse võistlema meelitanud osalejaid ligi tuhandest erinevast riigist üle kogu maailma. Võistlusrajad kulgevad läbi unustamatu Tallinna vanalinna ja imelise Harjumaa. Kusjuures, Tallinna vanalinn kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse. IRONMANi triatlonifestivali raames on lisaks kavas nii IRONKIDSI võistlus kui ka Heategevusjooksude sari. Sportlik nädalavahetus pakub meelelahutust igas vanuses spordisõpradele!

Loe edasi

Tartu Rulluisumaraton (42/21/10 km)

Tartu maakond, Tartu linn

22.08.2021 - 22.08.2021

Skandinaavia ning Baltikumi suurimal rulluisuüritusel ootavad spordisõpru maratoni- ja poolmaratoni rada ning 10 km distants. Pere noorimatele toimuvad eraldi lastesõidud. Soovijad saavad maratoni läbida ka kaugosalusega ehk virtuaalselt. Rohkem infot osalemise ja registreerimise kohta on leitav kodulehelt.   

Loe edasi

Viking Line Eesti Ööjooks

Lääne-Viru maakond, Rakvere

28.08.2021 - 28.08.2021

Eesti Ööjooks on kõige erilisem jooksusündmus Baltikumis. Jooksupidu, kus esimesel kohal on alati elamus jooksust ja liikumisest, mitte tulemus. Sarja eesmärk on edendada Virumaa piirkonnas regulaarliikumist ning pakkuda selleks motiveerivaid võimalusi.  Igale sündmusele saab registreerida nii eraldi kui ka sarja osana.  Viking Line Eesti Ööjooks toimub 28. august 2021 Rakvere linnas. 

Loe edasi

Narva Energiajooks

Ida-Viru maakond, Narva

09.10.2021 - 09.10.2021

Narva Energiajooksul on erakordne võimalus joosta Euroopa Liidu kõige idapoolsemal jooksurajal kauni Narva jõe kaldapealsel! Narva Energiajooksu programmi kuuluvad jooks, kepikõnd ja käimine 7-kilomeetrisel rajal ning jooks 21,1 kilomeetri pikkusel poolmaratoni distantsil. Poolmaratoni arvestuses peetakse ka Eesti meistrivõistlused. Pisematele toimuvad Draakoni lastejooksud. Võistluskeskus, stardi- ja finišipaik asuvad Narva promenaadi alguses Narva jõe ääres Joaorus. Kohtumiseni Narvas!

Loe edasi
Viimati muudetud: 05.04.2021