TOPP tuubirajad Lõuna-Eestis

Allikas: Visit Estonia

TOPP tuubirajad Lõuna-Eestis

Tuubisõit ei nõua erioskusi, kindlat treeningastet ega küsi vanust – kummirõngaga mööda turvalist renni mäest alla kihutamine meelitab nii lapsi kui täiskasvanuid. Pole veel proovinud? Siis on viimane aeg. Oled juba käinud? Siis ei pea ilmselt veenma hakkamagi. Siin on nimekiri Lõuna-Eesti parimatest tuubiradadest. Kohtume mäel!

Tartu Lumepark

Tartu Lumepargis on kokku kaheksa hektarit kelgu- ja tuubiradu, kus sind ootab tõeliselt lumine paradiis. Lumepargis on kihutamiseks seitse erineva iseloomu, pikkuse ja kiirusega lumerõngarada, mille seast leiavad endale sobivaima raja nii lapsed, noored kui täiskasvanud. Tule rõõmsalt aega veetma pere, sõpradega või üksinda. Äge on igal juhul, sest lumi lendab laias kaares ning rõõm ja naer on kaugele kuulda! Samuti asub meie juures tasuta kelgunõlv, kuhu igaüks võib tulla oma kelguga sõitma ja lumistele radadele hullama. Ära istu toas! Tule meie juurde talve nautima!  

Loe edasi

Viljandi Lumepark

Viljandi Lumepark asub kauni Viljandi järve kaldal Männimäel Huntaugul. Talvepargis saab liuelda 250 meetri pikkustel atraktiivsetel lumelaua pargi ja slaalomi nõlvadel. Lumepargis on lastele väike tuubi-ja kelgumägi. Murdmaasuusatajaid ootab ümber Viljandi järve 12,5km pikkune suusarada, mis on õhtul 3 km ulatuses valgustatud. Viljandi järvel saab uisutada või tegeleda kalapüügiga. Mägi on valgustatud kella 20.00-ni. Kohapeal toimub ka varustuse laenutus, suusahooldus ja samuti toimub slaalomi algõpetus.     

Loe edasi

Kullipera Puhkemaja tuubinõlv

Tule sõida oma tuubiga või rendi kohapealt. Saab ka sõita murdmaad ca 500 m miniringil ning nautida mäest laskumist lumelaua või mäesuuskadega (lumelaud ja suusad peavad endal olema). Tuubimägi pakub suurt elamust väikestele ja algajatele, kuid mäerõõmu saavad kätte ka edasijõudnud. Mäkke üles viivad Su tugevad jalad, sest tuubirajal lifti lihtsalt ei ole. Enne külastusplaani helista +372 522 4233 ja uuri, kas mägi on vaba Sulle ja Su perele. Rahalise panuse saab jätta selleks ette nähtud pesakasti parkla juures.

Loe edasi

Veemäe Puhkepark

HETKEL EI OLE VEEMÄE PUHKEPARK AVATUD! Veemäe Puhkepark on mõnus ja äge koht aktiivseks puhkuseks. Meil on 3 snowtubingu rada ning tuubitajaid aitab mäest üles suusalift. Tule pere või sõpradega ning veeda vahva päev Veemäel. Kõigile külastajatele pakume TASUTA sooja teed.

Loe edasi

Otepää Winterplace

Otepää Winterplace on Eesti suurim talvepark, mis pakub aktiivset vaba aja veetmise võimalust kogu perele Otepää kesklinnas, Linnamäe orus. Otepää Winterplace tähendab neli kuud kogu perele mõeldud talverõõme. Meie juures on vahva! Huvitavaid talviseid tegevusi leiavad erinevas vanuses lapsed, noorukid ja täiskasvanud. Talvepargis ootavad lustijaid: snowtubingu rajad, kelgumägi, uisuväljak, iglukino, väikelaste tuubikarussell ja loomulikult palju lund.

Loe edasi

Kaurimäe snowtubing

Põlva maakond, Räpina linn

Räpinas Võhandu jõe ääres asuv Kaurimägi ootab sind kogu perega talverõõme nautima. Kaurimäel on ettevalmistatud valgustatud tuubirada ja rada kelgutamiseks. Suusahuvilistele on olemas ka hooldatud suusarajad. Tuubide laenutamine on tasuta ja toimub ööpäevaringselt ning põhimõttel - võta, aga pane tagasi!  Mäel toimuvat jälgib valvas kaamerasilm. Paneme kõikidele laenutajatele südamele, et enne tuubide võtmist tuleb läbi lugeda kohapeal olevad ohutusreeglid. Kasutage sõiduvahendeid heaperemehelikult ning käituge mäel teistega arvestavalt! Hea teada: Tuubimägi avatud, kui lumeolud seda võimaldavad

Viimati muudetud: 05.01.2023

Teema: Lõuna-Eesti, Aktiivne puhkus