Talvine linnapuhkus Kuressaares

Allikas: MTÜ Visit Saaremaa

Talvine linnapuhkus Kuressaares

Päikesepealinn Kuressaare on üks Eesti päikesepaistelisemaid kohti. Saaremaine ilm on meeldivaid üllatusi täis, kuid sõltumata sellest, kui tormine on meri või mis värvi taevas, on saarlased tuntud oma laheda meele ja külalislahkuse poolest.

Teekond Kuressaarde, kaugesse mereäärsesse linna aitab unustada aripäeva vintsutused ja valmistada vaim ette mõnusaks ja lõõgastavaks puhkuseks, võimalusi selleks leidub siin kõigile.

Saaremaa pealinn on tuntud oma pikaajaliste spaatraditsioonide poolest. Väikeses linnas on tervelt kuus spaad, mis pakuvad turgutavaid ja tervistavaid spaaprotseduure ning puhkust mõnusates vee- ja saunakeskustes.

Vaade GOSPA restoranist

Foto: MTÜ Visit Saaremaa

Näiteks on lummavaid merevaateid pakkuv GOSPA tuntud ja tunnustatud lastesõbralikkuse poolest, lasteklubi koos toredate lapsehoidjatega lubavad vanematel rahuliku südamega spaaprotseduure nautida. Ning romantilise interjööriga Grand Rose Spa on tõeline maiuspala saunagurmaanidele, valida on tervelt seitsme sauna vahel, sealhulgas eksklusiivne välisaun terrassil.

Grand Rose Spa

Foto: MTÜ Visit Saaremaa

Selge see, et väikeses ja võluvas Kuressaares on kõik jalutuskäigu kaugusel. Väikesed galeriid, kunsti- ja käsitööpoed ootavad sind ning kindlasti võiksid (taas)avastada Saaremaa ühte tuntuimat vaatamisväärsust - 14.-15. sajandil rajatud piiskopilinnust. Linnust ümbritsev kindlus on omapärane militaararhitektuuri vabaõhumuuseum, kus saad tutvuda kaitserajatiste arenguga läbi aegade. Saaremaa muuseumis näed mahukaid püsinäitusi Saaremaa loodusest ja ajaloost, alati pakuvad uusi üllatusi hooajalised näitused.Kui meretuul on hingatud ja talvine hämarus vägisi pimeduseks muutub, ei ole paremat kui nautida maitsvat einet meeldivas seltskonnas. Kuigi sõna „töörõõm" on ühe õige ja eheda saaremaalase jaoks hääldamatu, on see rõõm tuntav kohalike kokkade valmistatud maitsvates toitudes. Kohalik ja kvaliteetne tooraine on Café Mosaiik kokkade seas kindlalt au sees. Traditsioonilisi Saaremaa toite saad maitsta Saaremaa Veski restoranis autentses veskimiljöös. Ja suurepärast veinivalikut ja kirge täis toitu pakub Vinoteek Prelude

Tõeline merelemb ei maga ja nii ka Kuressaares. Kui on isu hea muusika ja parimate kokteilide järele, on sobivaks abivahendiks surfibaar Uim

Viimati muudetud: 25.10.2018

Teema: Saared

Soovitame
Uudiskiri