Lumised talveseiklused

Allikas: Visit Estonia

Lumised talveseiklused

Kui kraadiklaas langeb alla nulli ja maad katab lumevaip, pakub see rõõmu talviste spordialade austajatele. Kes otsib välja suusad, kes uisud-kelgud, kes võtab räätsad ja läheb lumme müttama. Siit leiad 3 erinevat kategooriat koos tegevustega: avastajale, seiklejale ja traditsioonide austajale!

Traditsioonilised tegevused

Kes ütles, et on klassikaline talisport on igav? Mine kaunisse Tallinna vanalinna uisutama või linnast välja kogema maalilist saani- või reesõitu. Lõuna-Eesti kuppelmaastikul ootavad Sind kilomeetritepikkused suusarajad, Haapsalus saad uisutada, hokit mängida või suusatada otse merejääl.

Seiklejale

Kiirusenautijale pakub avastamisrõõmu mootorsaanimatk või safari Kõrvemaal, rahulikuma loomuga elamuste otsija võib proovida huskyrakendiga kelgutuuri. Planeerida võid kas pool päeva või teha hoopiski mitmepäevase matka koos ööbimise ja saunaga. Sind ootavad ka slaalominõlvad Kuutsemäel või hoopis talvekeskus Kohtla Kaevandusmuuseumis.

Avastajale

Naudid uusi väljakutseid ja erilisi kogemusi? Siis ehk sobib Sulle räätsamatk läbi lumise raba koos öise puhkusega püstkojas? Kas oled tundnud energiasööstu, mille annab hüppamine jääauku peale higistamist traditsioonilises suitsusaunas? Aga kuidas oleks tõukekelgumatkaga asustamata saarele?

Viimati muudetud: 05.01.2023

Teema: Aktiivne puhkus