Sügishooaja parimad muusikasündmused

Allikas: Visit Estonia

Sügishooaja parimad muusikasündmused

Kuigi päikseline suvi on selleks korraks lõpule jõudnud, ei näita kihisev kultuurielu sügistardumuse märke. Jätkuvalt toimub kogu Eestis kõrgetasemelisi muusikasündmusi, mis rõõmustavad nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Siit leiad parimad palad alates lasteballetist kuni Briti popmuusika klassikani!

Ansambli The King´s Singers kontsert

Üle Eesti

23.10.2018 - 25.10.2018

King´s Singers tähistab tänavu oma 50 a juubelt arvukate kontsertidega üle maailma. Ansambli ametlik sünnikuupäev on 1. mai 1968 ja selle asutasid kuus äsja kõrgkooli lõpetanud noort muusikut.  Ansambli kõige väljapaistvamaks omaduseks on muusikaline mitmekesisus. King’s Singers esineb popmuusika seadetega tihti televisioonis, lauljate britilik sarm ning muusikaline võimekus on võitnud kuulajate südameid kõikjal maailmas. Vokaalgrupi paljude saavutuste hulka kuuluvad ka kaks Grammy-võitu, Emmy ja koht ajakirja Gramophone kuulsuste koja nimekirjas.

Moskva kammerorkestri "Musica Viva" kontsert

Üle Eesti

16.10.2018 - 18.10.2018

Dirigent ja solist Aleksander Rudin (tšello, klaver) Kavas: Beethoven. Avamäng balletile “Prometheuse lapsed” (“Die Geschöpfe des Prometheus”) Haydn. Tšellokontsert C-duur, Hob.VIIb:1 Mozart. Sümfoonia nr 40 g-moll KV. 550 Tippmuusikutest koosnev orkester, kes rahvusvaheliselt tuntust kogunud programmide ajastutruude interpretatsioonidega, on teinud koostööd maailma parimate solistidega ning andnud kontserte kõikjal mainekates saalides.  

Viimati muudetud: 10.09.2018

Teema: Tallinn, Lõuna-Eesti, Lääne-Eesti, Põhja-Eesti, Kultuur ja Ajalugu

Soovitame
Uudiskiri