Ravispaad

Allikas: Mart Vares

Ravispaad

Sõida Tallinnast välja ja pühenda oma tervisele nädal või enamgi arsti nõuannetel põhinevate protseduuridega. Tasemel ravispaad asuvad nii Lõuna-, Ida- kui ka Lääne-Eestis ja saartel. Ravispaas täpsustatakse sinu tervise seisundit ja koostatakse plaan, mis sisaldab füsioteraapiat, massaaže, külma- ja mudaravi, soolakambrit jm tervistavaid protseduure.

Värska Sanatoorium

Võru maakond, Väike-Rõsna küla

Värska kuurortravikeskuses asuv Värska sanatoorium on Eestis ainulaadne oma raviarsenali poolest. Pakume turgutust kohalike looduslike vahenditega – magevee ravimuda ja Värska mineraalveega. Lisaks ravimudale ja mineraalveele on klientidel võimalik saada elektri-, parafiin- ja soolaravi, erinevaid massaaže, füsioteraapiat, ravivõimlemist ning palju muud tervendavat. Professionaalne, kogenud ja hoolitsev personal tagab klientidele parima teeninduse. 300 meetri kaugusel asub Värska veekeskus. Värska tunnustatud kuurortpiirkond tähistab sellel aastal oma 50.-ndat juubelit.

Loe edasi

ESTONIA Medical Spa & Hotel

Pärnu maakond, Pärnu linn

ESTONIA Medical Spa & Hotel on tuntud headuses ravispaa ja hotell. ESTONIA ravispaa märksõnadeks on aastakümnetepikkune traditsioon ja professionaalsus. Siin tagame Sulle ja Sinu perele mõnusa puhkuse ja vajaliku tervisekosutuse. Iga päev ootavad Sind ravi- ja spaaprotseduurid, saunad, iluhoolitsuste kabinetid, basseinid ja pere pisematele lastebasseinid koos vahvate atraktsioonidega. Hotellis on 192 kõigi mugavustega tubaAvarad peretoadEnam kui 100 erinevat raviprotseduuriLisaks arvukatele ravikabinettidele asub hotellis ka ilusalongSpaakeskus TERMID  Tule ja veeda meie juures terve puhkus!

Loe edasi

Kubija hotelli spaa- ja saunakeskus

Võru maakond, Võru

Kubija hotell-loodusspaa terviseteenused sobivad suurepäraselt inimesele, kes hindab rahu, vaikust ja teenuste kõrget taset ning individuaalset lähenemist. Kubija spaa- ja saunakeskuses on 5 erineva suuruse, sügavuse ja temperatuuriga veesilma ning 4 sauna (90°C leilisaun, 70°C aroomisaun, 45°C aurusaun ja 70°C kadakasaun).  Hea teada: Riiklikel pühadel kehtib R-P hind  (1.01; 24.02; 03.04; 05.04; 23.06; 24.06; 20.08; 24-26.12). Kuni 16 aastastel lastel on lubatud spaa- ja saunakeskuses viibida kuni kl. 20-ni. Alates kella 20-st on spaa- ja saunakeskus vaid täiskasvanute päralt.

Loe edasi

Tervis ravispaahotelli ravi- ja spaakeskus

Pärnu maakond, Pärnu linn

Juba 50 aastat professionaalset kuurortravi pakkunud Tervis ravispaahotell on Eesti suurim, 3-tärnile vastav ravispaa. Lisaks renoveeritud ja tänapäevastele tingimustele vastavale 494 voodikohaga hotellile ootab Teid suur ravikompleks vesi-mudaravila ja spordikompleksiga; restoran ja baarid, vabaajakeskus, konverentsikeskus, kultuurikeskus, ilusalong ja kauplus. Tervis pakub erinevaid raviprotseduure ja spaahoolitsusi ka lastele. Tervis ravispaahotell kostitab Teid professionaalse kuurortravi ja spaalõõgastusega.

Loe edasi

Taastusravikeskus Viiking

Pärnu maakond, Pärnu linn

Viiking Spaa Hotellis saate nautida ravi- ja lõõgastuspakette. Pakume head valikut klassikalisi taastusraviprotseduure: eri liike massaaže, vesiravi, liikumisravi, elektriravi, soojus- ja külmravi. Stressist vabanemiseks ja enesetunde tõstmiseks on meil pakkuda erinevaid lõõgastavaid protseduure. Ilusalongis Stella on juuksuri, kosmeetiku ning maniküüri ja pediküüri teenus. Viiking Spaa on samuti sobiv koht perepuhkuseks. Omanäolisest vee- ja saunakeskusest Viiking Saaga leiab mitmeid saunasid ning suure basseini erinevate lõõgastavate atraktsioonidega.

Loe edasi

Loodus BioSpa loodusravikeskus

Tartu maakond, Muri küla

Loodus BioSpa on eksklusiivne meditsiinilise suunitlusega SPA. Lõuna-Eesti unikaalne maastik, kliima ning allikavesi teevad Loodusest ideaalse aastaringse puhke-ning taastuskeskuse. Meie ainulaadses loodusravikeskuses on võimalik ühendada puhkus ja loodusravi ning läbi viia koolitusi ja seminare.  Põhitegevus on aastaringselt 5- ja 7-päevaste puhastavate ning salendavate DETOX, dieedi- ja paastukuuride korraldamine. Lisaks pakume palju erinevaid tervistavaid ja lõõgastavaid protseduure, mille kohta rohkem infot leiate siit.  Ravikuuride toimumise ajad leiate siit.

Loe edasi

Fra Mare Thalasso SPA

Lääne maakond, Haapsalu linn

Fra Mare Thalasso SPA asub 100 km kaugusel Tallinnast ja jääb vaid jalutuskäigu kaugusele Haapsalu vanalinnast. Meie elustiili kuulub ainulaadse Haapsalu meremuda, merevee, mereõhu ning merevetikate kasutamine lõõgastuseks ja hoolitsusteks. Eelnevalt arstiga konsulteerides , saad väsimuse, stressi, liigese- ja närvihaiguste puhul abi spaahoolitsustest. Talassohoolitsused ja ilusalongi teenused on lihtsalt mõnusad ja lõõgastavad tuues igapäeva ellu värskust ja hoogu. Hea teada: Kõikidest hoolitsustest loe hoolitsuste leksikonist Fra Mare kodulehel.

Loe edasi
Viimati muudetud: 19.03.2021

Teema: Lõuna-Eesti, Lääne-Eesti, Põhja-Eesti, Spaad ja Saunad