Ravispaad

Allikas: Mart Vares

Ravispaad

Sõida Tallinnast välja ja pühenda oma tervisele nädal või enamgi arsti nõuannetel põhinevate protseduuridega. Tasemel ravispaad asuvad nii Lõuna-, Ida- kui ka Lääne-Eestis ja saartel. Ravispaas täpsustatakse sinu tervise seisundit ja koostatakse plaan, mis sisaldab füsioteraapiat, massaaže, külma- ja mudaravi, soolakambrit jm tervistavaid protseduure.

Värska Sanatoorium

Võru maakond, Väike-Rõsna küla

Värska Sanatoorium on Eestis ainulaadne oma raviarsenali poolest. Pakume turgutust looduslike vahenditega – magevee ravimuda ja Värska mineraalveega. Magevee ravimuda on orgaaniliste ainete poolest 10 korda rikkalikum kui meremuda ja sisaldab palju väävelvesinikku. Lisaks ravimudale ja mineraalveele on klientidel võimalik saada elektri-, parafiin- ja soolaravi, erinevaid massaaže, füsioteraapiat, ravivõimlemist ning palju muud tervendavat. Protseduurid toimuvad asjatundjate  valvsa pilgu all. Professionaalne, kogenud ja hoolitsev personal tagab klientidele turvalisuse.

Loe edasi

ESTONIA Medical Spa & Hotel

Pärnu maakond, Pärnu linn

ESTONIA Medical Spa & Hotel on tuntud headuses ravispaa ja hotell. ESTONIA ravispaa märksõnadeks on aastakümnete pikkune traditsioon ja professionaalsus. Siin tagame Sulle mõnusa puhkuse ja vajaliku tervisekosutuse. Iga päev ootavad Sind ravi- ja spaaprotseduurid, basseinid, saunad ja iluhoolitsuste kabinetid. Hotellis on 180 kõigi mugavustega tubaEnam kui 100 erinevat raviprotseduuriLisaks arvukatele ravikabinettidele asub hotellis ka ilusalong1. korruselt on otse läbipääs sauna- ja basseinikeskusesse TermidTule ja veeda meie juures terve puhkus!

Loe edasi

Narva-Jõesuu SPA

Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn

Narva-Jõesuu SPA asub ühes Eesti vanimas kuurortlinnas Narva-Jõesuus. Spa paikneb liivaranna vahetus läheduses mändide all. Lõõgastuda saad saunamaailmas, kus on 4 sauna ja sisebassein, lisaks varakevadest hilissügiseni välibasseini ääres võttes päikest ja nautides värskeid kokteile. Medical spa pool pakub 39 erinevat taastus ravi protseduuri.

Loe edasi

Kubija hotelli spaa- ja saunakeskus

Võru maakond, Võru

Kubija hotell-loodusspaa terviseteenused sobivad suurepäraselt kliendile, kes hindab rahu, vaikust ja teenuste kõrget taset ning individuaalset lähenemist. Kubija spaa- ja saunakeskuses on 5 erineva suuruse, sügavuse ja temperatuuriga veesilma ning 4 sauna (90°C leilisaun, 70°C aroomisaun, 45°C aurusaun ja 60°C kadakasaun). 60 kraadine saun sobib eriti hästi neile, kes ei talu tavapärast kõrget temperatuuri. Riiklikel pühadel kehtib R-P hind  (1.01; 24.02; 03.04; 05.04; 23.06; 24.06; 20.08; 24-26.12)

Loe edasi

Tervis ravispaahotell

Pärnu maakond, Pärnu linn

Juba 45 aastat professionaalset kuurortravi pakkunud Tervis ravispaahotell on Eesti suurim, 3-tärnile vastav ravispaa. Lisaks renoveeritud ja tänapäevastele tingimustele vastavale 494 voodikohaga hotellile ootab Teid suur ravikompleks uuenenud vesi-mudaravila ja spordikompleksiga; restoran ja baarid, vabaajakeskus, konverentsikeskus, kultuurikeskus, ilusalong ja kauplus. Tervis ravispaahotell kostitab Teid professionaalse kuurortravi ja spaalõõgastusega.

Loe edasi

Taastusravikeskus Viiking

Pärnu maakond, Pärnu linn

Viiking Spaa Hotellis saate nautida ravi- ja lõõgastuspakette. Pakume head valikut klassikalisi taastusraviprotseduure: eri liike massaaže, vesiravi, liikumisravi, elektriravi, soojus- ja külmravi. Stressist vabanemiseks ja enesetunde tõstmiseks on meil pakkuda erinevaid lõõgastavaid protseduure. Viiking Spaa on samuti sobiv koht perepuhkuseks. Omanäolisest vee- ja saunakeskusest Viiking Saaga leiab mitmeid saunasid ning suure basseini erinevate lõõgastavate atraktsioonidega.

Loe edasi

Laine Spa

Lääne maakond, Haapsalu

Laine Spa leiad Haapsalus Väikese Viigi äärest. Samas majas on ka spaahotell Laine. Kui soovid tugevdada ja taastada oma tervist, siis on Sul võimalik valida suure hulga protseduuride, hoolitsuste, iluteenuste ja aktiivsete treeningute vahel. Tule kas üheks päevaks või mitmeks nädalaks, unusta kõik ja usalda ennast Laine Spa kogemuste hoolde. Kindlasti proovi ära kuulus tervistav Haapsalu ravimuda! Hea teada: Laine Spa motoks on: Tugev tervis on parim kingitus Sulle ja kõigile neile, kellest Sa hoolid!

Loe edasi

Loodusravikeskus Loodus BioSpa

Tartu maakond, Muri küla

Meie ainulaadses loodusravikeskuses on võimalik ühendada puhkus ja loodusravi ning läbi viia koolitusi ja seminare. Põhitegevus on aastaringselt 5- ja 7-päevaste puhastavate ning salendavate dieedi- ja paastukuuride ning taastusravi korraldamine. Ravikuurid toimuvad kindla ajakava järgi. Lisaks pakume palju erinevaid tervistavaid ja lõõgastavaid protseduure – massaaže, vanne, mähiseid, kehahooldust, mille kohta rohkem infot leiate siit.  Ravikuuride toimumise ajad leiate siit.

Loe edasi

Fra Mare Thalasso SPA

Lääne maakond, Haapsalu linn

Fra Mare Thalasso SPA asub 100 km kaugusel Tallinnast ja jääb vaid jalutuskäigu kaugusele Haapsalu vanalinnast. Meie elustiili kuulub ainulaadse Haapsalu meremuda, merevee, mereõhu ning merevetikate kasutamine lõõgastuseks ja hoolitsusteks. Eelnevalt arstiga konsulteerides , saad väsimuse, stressi, liigese- ja närvihaiguste puhul abi spaahoolitsustest. Talassohoolitsused ja ilusalongi teenused on lihtsalt mõnusad ja lõõgastavad tuues igapäeva ellu värskust ja hoogu. Hea teada: Kõikidest hoolitsustest loe hoolitsuste leksikonist Fra Mare kodulehel.

Loe edasi
Viimati muudetud: 07.05.2018

Teema: Lõuna-Eesti, Lääne-Eesti, Põhja-Eesti, Spaad ja Saunad

Uudiskiri