Eesti ravispaad

Allikas: Mart Vares

Eesti ravispaad

Sõida Tallinnast välja ja pühenda oma tervisele nädal või enamgi arsti nõuannetel põhinevate protseduuridega. Ravispaas täpsustatakse sinu tervise seisundit ja koostatakse plaan, mis sisaldab füsioteraapiat, massaaže, külma- ja mudaravi, soolakambrit jm tervistavaid protseduure.

Narva-Jõesuu Medical Spa

Narva-Jõesuu lugu sai alguse 1876. aastal, kui linna ehitati esimene vesiravila ja algas kuurortlinna ajastu. Meil on suurepärane hoolitsuste ja protseduuride valik, et täielikult lõõgastuda ja olla iseendaga. Lisaks hubane basseiniga saunaala ja puhtaima arteesia veega välibassein, mis on avatud varakevadest hilissügiseni ja veetemperatuur +30C. Kuurortlinnas on 10km liivaranda, kus on piisavalt avarust et nautida joogat, rattasõitu või lihtsalt supelda ja nautida päikest. Narva-Jõesuu Medical Spa - suurepärane koht, kus pidada seminare ning tegeleda mõttetööga linnakärast eemal.

Loe edasi

ESTONIA Medical Spa & Hotel

ESTONIA Medical Spa & Hotel on tuntud headuses ravispaa ja hotell. ESTONIA ravispaa märksõnadeks on aastakümnete pikkune traditsioon ja professionaalsus. Siin tagame Sulle ja Sinu perele mõnusa puhkuse ja vajaliku tervisekosutuse. Iga päev ootavad Sind ravi- ja spaaprotseduurid, saunad, iluhoolitsuste kabinetid, basseinid ja pere pisematele lastebassein. Hotellis on 192 kõigi mugavustega tubaAvarad peretoadEnam kui 100 erinevat raviprotseduuriLisaks arvukatele ravikabinettidele asub hotellis ka ilusalongSpaakeskus TERMIDTule ja veeda meie juures terve puhkus!

Loe edasi

Meresuu Spa & Hotel

Meresuu asub Eestimaa kauneima ja pikima mereäärse liivaranna vahetus läheduses Narva-Jõesuus. Sinu kasutuses on kaasaegselt sisustatud 4* hotell 109 numbritoaga, väikelaste mängutuba, professionaalse spordivarustusega jõusaal, restoran Meloodia, lounge-baar. Suvisel ajal on avatud restorani suveterrass ning rannabaar. Kõrgetasemelise ja laia teraapiavalikuga Ilu- ja tervisemaailmas saab pühenduda tervisele ja puhkusele. Vee- ja saunakesuses saad nautida 8 erinevat sauna, saunarituaale, väikelapsi ootab lustima atraktsioonidega lastebassein.

Loe edasi

Taastusravikeskus Viiking

Viiking Spaa Hotellis saate nautida ravi- ja lõõgastuspakette. Pakume head valikut klassikalisi taastusraviprotseduure: eri liike massaaže, vesiravi, liikumisravi, elektriravi, soojus- ja külmravi. Stressist vabanemiseks ja enesetunde tõstmiseks on meil pakkuda erinevaid lõõgastavaid protseduure. Ilusalongis Stella on juuksuri, kosmeetiku ning maniküüri ja pediküüri teenus. Viiking Spaa on samuti sobiv koht perepuhkuseks. Omanäolisest vee- ja saunakeskusest Viiking Saaga leiab mitmeid saunasid ning suure basseini erinevate lõõgastavate atraktsioonidega.

Loe edasi

Toila SPA Hotell

Toila SPA Hotell asub kõrgel merekaldal, Toilas asuva Oru pargi vahetus läheduses. Mitmekesised teenused, vaikne asukoht ja kaunis merevaade turgutavad keha ja vaimu. Erinevate pakettide hulgast saad valida just endale sobiva. Oleme kokku pannud tervise- ja lõõgastuspakette, pakume mõnusat peatuspaika tööreisijatele ja korraldame seminare ja koolitusi. Sind ootavad restoran Mio Mare, peredele mõeldud sauna- ja veekeskus Toila Termid, vaid täiskasvanuile mõeldud wellness-keskus Orhidee, väiksematele lastele mõeldud Mängumaa ja palju muud.

Loe edasi

Tervis ravispaahotelli ravi- ja spaakeskus

Juba üle 50 aasta professionaalset kuurortravi pakkunud Tervis ravispaahotell on Eesti suurim ravispaa. Lisaks renoveeritud ja tänapäevastele tingimustele vastavale 494 voodikohaga hotellile ootab Teid suur ravikompleks vesi-mudaravila ja spordikompleksiga; restoran ja baarid, vabaajakeskus, konverentsikeskus, kultuurikeskus, ilusalong ja kauplus. Tervis pakub erinevaid raviprotseduure ja spaahoolitsusi ka lastele. Tervis ravispaahotell kostitab Teid professionaalse kuurortravi ja spaalõõgastusega.

Loe edasi
Viimati muudetud: 29.08.2023

Teema: Lõuna-Eesti, Lääne-Eesti, Põhja-Eesti, Spaad ja Saunad