Pärnu Restoranide Nädal on kohal!

Foto: Silver Gutmann

Pärnu Restoranide Nädal on kohal!

7.-15. aprillil 2018 toimub Pärnu Restoranide Nädal. Kahekümne viie restorani menüüdega saab tutvuda ning broneeringuid teha restoranide nädala kodulehel alates 26. märtsist.

Osalevad restoranid, millest igaühel eri stiil, pakuvad sel perioodil 2-käigulist lõunasööki hinnaga 10 / 12 eurot ja 3-käigulist õhtusööki 18 / 20 eurot. Pakutavad toidud on valitud a´la carte menüüst, et enim meeldinud roogi saaks ka hiljem restorani külastades tellida.

Korraldajate sõnul on ettevalmistused restoranide nädalaks täies hoos. Osalevate restoranide peakokad on välja valinud, mida põnevat sel aastal külalistele pakkuda, ja timmivad paika viimaseid detaile. Sestap leiab kampaanianädala menüüdest mitmeid põnevaid maitseid, näiteks pakutakse restoranides lamba- ja põdraliha, merikuradit, võikala, kalkunit, pardiliha ja palju muud.

Pärnu Restoranide Nädala eesmärk on tutvustada Pärnu restorane nii eestimaalastele kui ka lähinaabritele. Erimenüüsid pakutakse eelneva broneeringu alusel, broneerides vähemalt päev ette kodulehel või restorani helistades.

Viimati muudetud: 31.07.2018

Teema: Söök, Jook ja Ööelu

Soovitame
Jaga oma elamusi #visitestonia