Parimate jooksusündmuste TOP

Allikas: Magnus Heinmets

Parimate jooksusündmuste TOP

Üleskutse kõigile jooksuhuvilistele! Eestimaa ilm on parim nii maratonide kui lühemate distantside jooksmiseks. Värske õhk, parajad soojakraadid ja mõnus tempo koos meeleoluka jooksuseltskonnaga kutsuvad osalema! Kuhu minna? Erinevaid valikuid jagub, siin juba igav ei hakka!

Heategevuslik Jõulujooks Narvas

Ida-Viru maakond, Narva

19.12.2020 - 19.12.2020

Heategevuslikust jõuluooksust on saanud väga kaunis traditsioon kogu perele. See on kostümeeritud jooks, mille kohustuslikuks atribuudiks on jõuluese, kostüüm või müts. Peale lühikest jooksudistantsi, mil on igaühele jõukohane, on see suurepärane võimalus teha enne jõulupühi midagi tõeliselt hea. See aasta on jõulujooksu eesmärk on koguda raha MTÜ Ayuda jaoks, kes on üle seitsme aasta tegelenud loomade päästmisega, kes vajavad hoolt, armastust ja kodu.

Viking Line Eesti Ööjooks - Talve eri - Virtuaaljooks

Üle Eesti

27.12.2020 - 27.12.2020

Sel aastal toimub jooks vaid virtuaaljooksuna! Peale jõuluperioodi ja enne aastavahetuse tuhinat saavad 5 km rajal Rakveres liikuma ja rõõmu tundma nii 5 kui 10 km osalejad. Tulekeeled, ilutulestik, linna jõulukaunistused ja valgusmäng - kõik see pöörab tervisespordi huviliste pilgud 3 päeva enne aastavahetust just Rakverele.  Eesti Ööjooks on kõige erilisem jooksusündmus Baltikumis. Jooksupidu, kus esimesel kohal on alati elamus jooksust ja liikumisest, mitte tulemus. Sarja eesmärk on edendada Virumaa piirkonnas regulaarliikumist ning pakkuda selleks motiveerivaid võimalusi.   

Viimati muudetud: 23.04.2020

Teema: Aktiivne puhkus

Uudiskiri