Parimate jooksusündmuste TOP

Allikas: Magnus Heinmets

Parimate jooksusündmuste TOP

Üleskutse kõigile jooksuhuvilistele! Eesti sügis on parim aeg nii maratonide kui lühemate distantside jooksmiseks. Värske õhk, parajad soojakraadid ja mõnus tempo koos meeleoluka jooksuseltskonnaga kutsuvad osalema! Kuhu minna? Erinevaid valikuid jagub, siin juba igav ei hakka!

Tallinna maraton

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

11.09.2020 - 13.09.2020

Tallinn on maailma suurlinnade kõrval küll tilluke, kuid kuulub oma linnamaratoniga kindlalt nende hulka. Läbi Tallinna maratoni tutvustame oma ilusat pealinna meie külalistele, sest on ju maratoni trass atraktiivne läbides eriilmelisi piirkondi . Jooksudistantsidel osaleb kokku ligi paarkümmend tuhat jooksusõpra rohkem kui poolesajast riigist. Võistluskeskus asub Vabaduse väljakul.   Kolmepäevasel liikumisfestivalil saab joosta maratoni, poolmaratoni, 10 km või 5 km distantsil. Pisematele toimuvad lastejooksud.

Loe edasi

Tartu Linnamaraton

Üle Eesti

02.10.2020 - 03.10.2020

Tartu Linnamaraton on ainulaadne Eestis, sest kogu 42 km pikkune maratonidistants joostakse ühel ringil. See tähendab, et iga rajakilomeeter on ainulaande ja pakub uusi elamusi. Soovijad saavad valida ka 21 km poolmaratoni või 10 km pikkuse jooksudistantsi. 10 km raja võib läbida ka kepikõndi tehes. Noorimatele jooksusõpradele toimuvad Tartu südalinnas lastejooksud. Maratoniprogrammi kuulubka laheda atmosfääriga meelelahutuslik Friday Night Run. 

Loe edasi

Viiking Window Paide-Türi rahvajooks

Järva maakond, Paide linn

06.10.2019 - 27.09.2020

Populaarne rahvaspordiüritus, mis toimub 39. korda. Osa on võimalik võtta erinevatest distantsidest ja erinevate raskusastmetega võistlustest. Oma lemmikdistantsi toimumise kohta ammuta lisainfot võistluse koduleheküljelt.

Loe edasi
Viimati muudetud: 09.04.2019

Teema: Aktiivne puhkus

Soovitame
Uudiskiri