Parimad spordibaarid ja -pubid

Allikas: Mariann Liimal, Visit Estonia

Parimad spordibaarid ja -pubid

Spordibaar või -pubi on tõeliselt mõnus koht, kus kohtuda sõpradega, võtta kann või paar õlut ning nautida suurel ekraanil otseülekandes spordisündmusi. Kui oled spordifänn ning soovid peale väsitavat tööpäeva või pikka töönädalat lõõgastuda parimas seltskonnas koos parima ajaviitega, siis sea sammud lähimasse (aga mitte ainult) sellisesse asutusse. Ela kaasa oma lemmikmeeskonnale, naudi spordisündmusi jalgpalli- ja hokimängudest kuni kergejõustikuni välja. Paljudes kohtades saab ka omavahel mõõtu võtta noolemängus, bowlingus, piljardis, snookeris või isegi lauamängudes! Seega, kui otsid võimalust, kuidas sõpradega toredalt aega veeta, mõtle spordibaaridele ja -pubidele, kus on tõeliselt mõnus üheskoos nautida erinevaid spordisündmusi ning miks mitte ka omavahel jõudu katsuda! Mine kohale ja veeda toredalt aega – mõnus atmosfäär on seda väärt!

Parim meelelahutus sõprade seltsis

Kui soovid mõnusat äraolemist sõprade ja lemmikajaviite seltsis, siis järgnevad pubid on kindla peale minek. Valikus on Tallinna ja Kesk-Eesti kohad.

Tartu hubased ja omanäolised kohad

Tartus on palju mõnusa atmosfääri ja mitmekesise klientuuriga hubaseid kohti. Siin võid sõpradega aega veeta, muusikat kuulata või suurtelt ekraanidelt spordiülekandeid vaatada. Tunne elust rõõmu!

Parimad pubid Pärnus

Soojal ajal on Pärnu fantastiline oma suvekohvikute ja väliterrassidega. Kuid ka talveperioodile pole midagi ette heita, siis on spaade ja mõnusate pubide kõrgaeg. Siin on kuhu minna.

Viimati muudetud: 21.11.2018

Teema: Söök, Jook ja Ööelu

Uudiskiri