Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Foto: Visit Estonia

Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Aastavahetusel ütleme lõppevale aastale hüvasti ja tervitame säravalt värviküllaste ilutulestikega uut. Vaatame tagasi möödunule, anname lubadusi olla veelgi paremad, hoolivamad, edukamad, sosistame oma salasoovid tuulele kaasa uueks, õnnelikumaks, huvitavamaks ja ilusamaks aastaks. Kuigi selle tulekuni on veel aega, on juba paras aeg hakata plaane tegema. Kuidas saata ära vana ja vastu võtta uus? Järgnevalt mõningad meeliköitvad võimalused, mille hulgast leiad ehk endalegi õige valiku.

Eestipärane aastavahetus mõisahäärberis Mäetagusel

Ida-Viru maakond, Mäetaguse alevik

31.12.2017 - 31.12.2017

Veeda eestipärane aastavahetus mõisahäärberis.  Lustlikku rahvamuusikat esitab Folksell, laual on parimad eestipärased palad ja joogid. Ilutulestiku asemel süüdatakse uue aasta tervitamiseks tuleskulptuur.  Kogu aastavahetusepidu kulgeb Eesti kommete ja tavade järgi. Kõik peolised, kes ehivad end rahvarõivaste või rahvuslike detailidega, osalevad õnneloosis! Peolistele pakub majutust Mäetaguse mõisahotell.  Ettemaks kinnitab broneeringu ja kuni 15. novembrini saab plaanide muutumisel ettemaksu tagasi.

Vanemuise aastalõpuball

Tartu maakond, Tartu

30.12.2018 - 30.12.2018

On aasta kõige pimedam aeg. Üks kiire on teist taga ajanud ja enne uut algust tuleb jõuda „maailm valmis teha“ nagu meil ikka kombeks. Aga siis… kui loomisega ühel pool, on vaja muusikat, valgust, tantsimist! Tartu traditsiooniliselt elegantseim vana aasta ärasaatmispidu toimub üheaegselt Vanemuise teatris ja kontserdimajas. Ütleme uutele külalistele kohe ära, et pidu on täis üllatusi – kes on käinud, need teavad, millest jutt. Ootame teid Lõuna-Eesti suurimale aastalõpuballile - meeldejäävat vana aasta lõppu Tartus!

Loe edasi

Pidulik aastavahetuse õhtusöök Villa Ammende Restoranis

Üle Eesti

31.12.2017 - 31.12.2017

Tähista aastavahetust väärikalt ja elegantselt pidulikus õhkkonnas! Tervituspokaal õhtusöögi alguses5 või 7-käiguline pidulik õhtusöök serveeritakse teenindajate poolt vastavalt Teie tempole. Selleks õhtuks on meie peakokk Mihkel Heinmets spetsiaalselt loonud erimenüü.Õhtusöök toimub pidulistele klaveri ja saksofonihelide saatel. Klaveril Indrek Oselein ja saksofonil Mati Tibar.Õnnetina valamineSüdaöine šampanjaIlutulestikku vaatame kõik koos Villa Ammende aiast

Aastavahetuse šampanjaõhtusöök restoranis Antonius

Üle Eesti

31.12.2017 - 31.12.2017

Naudi elegantset aastavahetuse šampanjaõhtusööki restoranis Antonius ning võta uus aasta vastu stiilselt! Aasta viimasel õhtul valmib restorani peakoka Ketlin Pekko käe all noobel 7-käiguline aastavahetuse menüü, mille juurde kuulub valik tippklassi šampanjadest. Muusikaliste elamuste eest kannavad hoolt jazzmuusikud Kristjan Rudanovski (viiul) ja Jaanis Kill (kitarr). Pärast kesköö saabumist on aga kõikidele õhtusöögil osalejatele tagatud tasuta sissepääs klubisse Vabank.  Reserveeri laud sales@hotelantonius.ee või tel. +372 737 0377.

Viimati muudetud: 07.03.2018
Soovitame