Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Allikas: Visit Estonia

Aastavahetusel ütleme lõppevale aastale hüvasti ja tervitame säravalt värviküllaste ilutulestikega uut. Vaatame tagasi möödunule, anname lubadusi olla veelgi paremad, hoolivamad, edukamad, sosistame oma salasoovid tuulele kaasa uueks, õnnelikumaks, huvitavamaks ja ilusamaks aastaks. Kuigi selle tulekuni on veel aega, on juba paras aeg hakata plaane tegema. Kuidas saata ära vana ja vastu võtta uus? Järgnevalt mõningad meeliköitvad võimalused, mille hulgast leiad ehk endalegi õige valiku.

Vanemuise aastalõpuball

Tartu maakond, Tartu

30.12.2017 - 30.12.2017

On aasta kõige pimedam aeg. Üks kiire on teist taga ajanud ja enne uut algust tuleb jõuda „maailm valmis teha“ nagu meil ikka kombeks. Aga siis… kui loomisega ühel pool, on vaja muusikat, valgust, tantsimist! Tartu traditsiooniliselt elegantseim vana aasta ärasaatmispidu toimub üheaegselt Vanemuise teatris ja kontserdimajas. Ütleme uutele külalistele kohe ära, et pidu on täis üllatusi – kes on käinud, need teavad, millest jutt. Ootame teid Lõuna-Eesti suurimale aastalõpuballile - meeldejäävat vana aasta lõppu Tartus!

Loe edasi

Vana-aastaõhtu ’’Ajatu elegants’’ Villa Ammendes

Pärnu maakond, Pärnu

31.12.2017 - 31.12.2017

Tervita uut aastat unikaalselt ja eksklusiivselt Villa Ammende miljöös! Pileti hinnas sisaldub: Tervitusjook õhtu alustuseksRikkalik külm ja soe buffee – valik maitsvaid roogasid igale maitseleMagustoidud Villa Ammende kokkadelt, et vana aasta lõppeks magusaltJalga saab keerutada kvartett ’’Festivo’’ rütmikate lugude saatel (klaver, viiul, tšello, trummid)Spetsiaalselt selleks õhtuks avatud sigari salong ja kokteilibaarSüdaöö saabudes pokaal šampanjat Piletid on vajalik eelnevalt broneerida!

Loe edasi

Aastavahetuse šampanjaõhtusöök restoranis Antonius

Tartu maakond, Tartu

31.12.2017 - 31.12.2017

Naudi elegantset aastavahetuse šampanjaõhtusööki restoranis Antonius ning võta uus aasta vastu stiilselt! Aasta viimasel õhtul valmib restorani peakoka Ketlin Pekko käe all noobel 7-käiguline aastavahetuse menüü, mille juurde kuulub valik tippklassi šampanjadest. Muusikaliste elamuste eest kannavad hoolt jazzmuusikud Kristjan Rudanovski (viiul) ja Jaanis Kill (kitarr). Pärast kesköö saabumist on aga kõikidele õhtusöögil osalejatele tagatud tasuta sissepääs klubisse Vabank.  Reserveeri laud sales@hotelantonius.ee või tel. +372 737 0377.

Loe edasi

Aastavahetus Suurel Munamäel

Võru maakond, Haanja küla

31.12.2017 - 31.12.2017

31. detsembril leiab Suurel Munamäel aset meeleolukas aastavahetuspidu! Toimub uhke tuleshow, nautida saab ilutulestikku ja jalga saab keerutada kaasahaarava bändi saatel. Suur Munamägi on Baltimaade kõrgeim tipp, kust avaneb maaliline vaade Võrumaa orgudele ja metsadele. Ka aastavahetuse ürituse raames on võimalik torni tippu minna ja heita pilt imelisele ümbruskonnale.

Loe edasi

Dorpati Aastavahetuspidu 1938

Tartu maakond, Tartu

31.12.2017 - 31.12.2017

Tähista aastavahetust glamuurses 1938. aasta Dorpatis! Meeleolu loob ansambel Swingers Konferansjeeks Andres Dvinjaninov Külalisi tervitab muusik Taaniel Pogga Rikkalik peolaud ja külluslik joogivalik Üllatused & Õnnevalamine Lastenurk Kollaste Kassidega Eelnev laua broneerimine on vajalik ning palun kontakteeruda info@dorpat.ee või tel. +372 7 371 043.

Loe edasi

Pidulik aastavahetuse õhtusöök Villa Ammende Restoranis

Pärnu maakond, Pärnu

31.12.2017 - 31.12.2017

Tähista aastavahetust väärikalt ja elegantselt pidulikus õhkkonnas! Tervituspokaal õhtusöögi alguses5 või 7-käiguline pidulik õhtusöök serveeritakse teenindajate poolt vastavalt Teie tempole. Selleks õhtuks on meie peakokk Mihkel Heinmets spetsiaalselt loonud erimenüü.Õhtusöök toimub pidulistele klaveri ja saksofonihelide saatel. Klaveril Indrek Oselein ja saksofonil Mati Tibar.Õnnetina valamineSüdaöine šampanjaIlutulestikku vaatame kõik koos Villa Ammende aiast 5-käiguline õhtusöök – 99€ in 7-käiguline õhtusöök – 125€ in Dress Code: Dark suit

Loe edasi
Viimati muudetud: 13.11.2017

Teema: Üritused

Soovitame