Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Allikas: Visit Estonia

Aastavahetusel ütleme lõppevale aastale hüvasti ja tervitame säravalt värviküllaste ilutulestikega uut. Vaatame tagasi möödunule, anname lubadusi olla veelgi paremad, hoolivamad, edukamad, sosistame oma salasoovid tuulele kaasa uueks, õnnelikumaks, huvitavamaks ja ilusamaks aastaks. Kuigi selle tulekuni on veel aega, on juba paras aeg hakata plaane tegema. Kuidas saata ära vana ja vastu võtta uus? Järgnevalt mõningad meeliköitvad võimalused, mille hulgast leiad ehk endalegi õige valiku.

Vanemuise aastalõpuball

Tartu maakond, Tartu

30.12.2017 - 30.12.2017

On aasta kõige pimedam aeg. Üks kiire on teist taga ajanud ja enne uut algust tuleb jõuda „maailm valmis teha“ nagu meil ikka kombeks. Aga siis… kui loomisega ühel pool, on vaja muusikat, valgust, tantsimist! Tartu traditsiooniliselt elegantseim vana aasta ärasaatmispidu toimub üheaegselt Vanemuise teatris ja kontserdimajas. Ütleme uutele külalistele kohe ära, et pidu on täis üllatusi – kes on käinud, need teavad, millest jutt. Ootame teid Lõuna-Eesti suurimale aastalõpuballile - meeldejäävat vana aasta lõppu Tartus!

Loe edasi

Vana-aastaõhtu ’’Ajatu elegants’’ Villa Ammendes

Pärnu maakond, Pärnu

31.12.2016 - 31.12.2016

Tervita uut aastat unikaalselt ja eksklusiivselt Villa Ammende miljöös! Pileti hinnas sisaldub: Tervitusjook õhtu alustuseksRikkalik külm ja soe buffee – valik maitsvaid roogasid igale maitseleMagustoidud Villa Ammende kokkadelt, et vana aasta lõppeks magusaltJalga saab keerutada kvartett ’’Festivo’’ rütmikate lugude saatel (klaver, viiul, tšello, trummid)Spetsiaalselt selleks õhtuks avatud sigari salong ja kokteilibaarSüdaöö saabudes pokaal šampanjat Piletid on vajalik eelnevalt broneerida!

Aastavahetuse show&dinner Sokos Hotell Viru restoranis Merineitsi

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

Aasta kõige pidulikumal ööl olete palutud sära ja sädelust õhkavale Starlight Cabaret peoõhtule Show & Dinner restoranis Merineitsi. Kirglikust muusikast ja tantsust pakatava eriprogrammi saatel kihutame aasta viimasel õhtul läbi kabareemaailma tähesaju ning maabume glamuurselt uude aastasse 2017. Hinnas sisaldub: Rikkalik aastavahetuse buffet õhtusöök, pokaal vahuveiniMeelelahutusprogramm, peale peo lõppemist sissepääs ööklubisse Café AmigoMugav majutus kahe inimese toas koos hommikusöögiga kas hotellis Viru või EstoriaHiline check-out kell 14.Hind võib muutuda päevast sõltuvalt.

Erakordne aastavahetus Horisont restoran & baaris

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

31.12.2016 - 31.12.2016

Restoranis Horisont toimub aastavahetuse õhtul luksuslik fine dining õhtusöök. Valmistuge ideaalseks fine-dining kogemuseks valides oma eelistustele vastava 5-käigulise või 7-käigulise menüü ja sellega sobiv veinipakett. Meeleolu loob moderne live muusika klassikalise muusika võtmes. Lisaks toimub Horisont baaris eraldi meeleolukas vanaaasta õhtu ärasaatmine, kus kõlab elav peomuusika (DJ) ning mille pileti hind on 50 eurot. Võrratu vaade kogu linnale! Ideaalne koht, kus parimate roogade ja kokteilidega nautida suurejoonelist ilutulestikku.

Aastavahetuse värvikas kabareeõhtu Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinnas

Harju maakond, Põhja-Tallinna linnaosa

31.12.2016 - 31.12.2016

Veeda aastavahetus Tallinna kesklinnas, Toompea müüride vahetus läheduses. Hotelli eest saab jälgida suurejoonelist saluuti. Peol on venekeelne õhtujuht, õhtu jooksul esinevad säravad Viru Varietee artistid, hotelli kokad valmistavad rikkaliku buffetlaua nii klassikaliste kui eestipäraste roogadega. Peale programmi saab hoogsalt jalga keerutada DJ valitud lugude saatel. Peo hinnas sisaldub joogipakett – aastavahetuse peo ajal saab tarbida limiteerimata koguses. Kabareeõhtu saab osta ka koos ööbimisega 169 EUR / inimene kaheses toas. 

Aastavahetuse pidu, rabamatk ja puhkus kahele Kurgo Villas (2 ööd)

Pärnu maakond, Pärnu

Paketis sisaldub kahele inimesele: - majutus kaheses toas (2 ööd) ja hommikusöök - rabamatk Soomaale koos 3-käigulise lõunasöögiga * - pidulik 5-käiguline õhtusöök kuldsete 60ndate meeleolus ** - pokaal vahuveini saabumisel ja aasta vahetumisel - soovi korral piletid ööklubisse Sugar * Sõit Riisa rabasse Kurgo Villa poolt organiseeritud ühise bussiga. Lõunasöök serveeritakse Piparmündi Foodtruckist (toitlustusauto). ** Õhtusöögi meeleolu on inspireeritud 60ndate filmiklassikast. Teretulnud on osalejate riietumine vastavalt ajastule.  

Aastalõpupidu "Keskaja pidustused talupoegadele ja linnakodanikele" Kochi Aidas

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

31.12.2016 - 31.12.2016

Ootame veetma aastavahetust keskaja stiilipeole Kochi Pruulikotta! Muudame Pruulikoja keskaegseks pidustuste keskuseks, katame ajastu kohase rikkaliku buffet laua, pakume mitmekesist meelelahutusprogrammi terve õhtu jooksul. Ei puudu tuleshow, keskaegsed tantsud ja muusikalised vahepalad. Soovijatel on võimalus sepa juures endale vermida oma isiklik õnnemünt. Ühiselt saadame vana aasta ära korraliku ilutulestikuga ning võtame uue aasta vastu vahuveiniga.  Parimad kostüümid saavad autasustatud! Piletihinnas on rikkalik buffet õhtusöök, pruulikoja tooted, meelelahutusprogramm, vahuvein.  

Aastavahetuse pidulik galaõhtusöök 2017 brasserie & restoranis Teletorn

Harju maakond, Pirita linnaosa

31.12.2016 - 31.12.2016

Ootame Teid 175 meetri kõrgusele maapinnast, et veeta koos maagiline vana-aasta õhtu brasserie & restoranis Teletorn! Lisaks rikkalikule viiekäigulisele õhtusöögile ootab Teid erakordne vaade Tallinna ilutulestiku-maratonile. Muusikat pakub ansambel Anna Curly trio. Hind sisaldab: Sissepääsu Tallinna Teletorni ja võimalust tutvuda 21. korruse püsinäitusegaViiekäigulist galaõhtusööki ning suupistevalikutTervitusjooki saabumisel ning vahuveiniSuurepärane võimalus saata 1. korruse telestuudiost aastavahetustervitus sõbra e-mailileDresscode: Black tie Soovitatav vanus alates 14. eluaastast

Aastavahetus Suurel Munamäel

Võru maakond, Haanja küla

31.12.2017 - 31.12.2017

31. detsembril leiab Suurel Munamäel aset meeleolukas aastavahetuspidu! Toimub uhke tuleshow, nautida saab ilutulestikku ja jalga saab keerutada kaasahaarava bändi saatel. Suur Munamägi on Baltimaade kõrgeim tipp, kust avaneb maaliline vaade Võrumaa orgudele ja metsadele. Ka aastavahetuse ürituse raames on võimalik torni tippu minna ja heita pilt imelisele ümbruskonnale.

Loe edasi
Viimati muudetud: 15.02.2017
Soovitame