Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Allikas: Visit Estonia

Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Aastavahetusel ütleme lõppevale aastale hüvasti ja tervitame säravalt värviküllaste ilutulestikega uut. Vaatame tagasi möödunule, anname lubadusi olla veelgi paremad, hoolivamad, edukamad, armastavamad, sosistame oma salasoovid tuulele kaasa uueks, õnnelikumaks, huvitavamaks ja ilusamaks aastaks. Kuigi selle tulekuni on veel aega, on juba paras aeg hakata plaane tegema. Kuidas saata ära vana ja vastu võtta uus? Järgnevalt mõningad meeliköitvad võimalused, mille hulgast leiad ehk endalegi õige valiku.

ABBA Gold - Suur aastavahetuse kontsert

Üle Eesti

27.12.2019 - 28.12.2019

ABBA Gold - Suur aastavahetuse kontsert Parim ABBA tribüütbänd Euroopas ABBA Gold tuleb taas Eestisse! Rahvusvaheliselt tuntud ABBA Goldi kontsertidel taaselustub legendaarse poppansambli ABBA muusika ja lavashow ning publik saab oma silmaga näha ja tunda ehedat emotsiooni ABBA muusikast. Sellel kontserdil kõlavad ABBA mahukast repertuaarist just parimad ja tuntuimad palad, mida teavad kõik. Esitusele tulevad hitid nagu "Mamma Mia", "Waterloo", "Dancing Queen" jpt lemmikud. See on suurepärane võimalus saada osa maailmakuulsa ansambli live kontserdist!

Loe edasi

Vanemuise aastalõpuball

Tartu maakond, Tartu linn

30.12.2019 - 30.12.2019

Muusika, valgus, tantsimine! Puškin teadis vägagi hästi, et: Teaatris iga loož ju särab; täis publikut on kubinal parterr ja toolid, rõdu kärab, eesriie kerkib kahinal. Tartu elegantseim vana aasta ärasaatmispidu toimub juba 50. korda! Kõik on justkui samamoodi nagu ikka, pisut ehk nostalgilisem, eriliselt südamlik ning tohutult lõbus! Laseme uuel aastal saabuda glamuurselt - teie seltsis on Vanemuise Sümfooniaorkester, dirigent Endel Nõgene juhatusel; Big Band Tartu koos Kalle Sepa ja Nele-Liis Vaiksooga, Kaunimate Aastate Vennaskond, etteasted draama-, muusika- ja balletitrupilt ja ansambel FIX!

Loe edasi

Help! The Beatles Tribute ''Suur aastavahetuse kontsert''

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

30.12.2019 - 30.12.2019

Saa osa erakordsest The Beatlesi tribüütbändi show ’st! The Beatles’i tribüütband HELP! on üks põnevamaid ja muusikaliselt ehedamaid biitlite muusikat taaselustavaid bände, mis on andnud üle 500 kontserdi Euroopa 18 erinevas riigis ning esinenud mitmetel festivalidel ja menuansambliga seotud üritustel. Kontsertidele on oodatud nii vanad kui noored biitlite fännid, kes saavad kuulda selliseid klassikuid nagu „Hey Jude“, „Yesterday“, „Help!“, „I Want To Hold Your Hand“, „Let It Be“, „Yellow Submarine“ ja palju-palju teisi tuntuid hitte. Kontserdile lisavad vürtsi originaalsed kostüümid ja muusikainstrumendid, mis tekitavad tunde, nagu kuulaja oleks tõepoolest Briti hittbändi The Beatles’i kontserdil.    

Loe edasi

Eesti Kontserdi ja Hennessy aastalõpukontsert

Üle Eesti

30.12.2019 - 31.12.2019

Kalle Randalu (klaver) Kristjan Randalu (klaver) Liisa Randalu (vioola)  Tallinna Kammerorkester Kavas: Mozart. Rondo klaverile ja orkestrile D-duur, KV382 Kristjan Randalu. „Inner Asylum“ / „Sisemine turvapaik“ vioolale, klaverile ja kammerorkestrile Mozart. Klaverikontsert nr 21 C-duur, KV 467 Eesti Kontserdi ja Tallinna Kammerorkestri pidulik aastalõpukontsert toob publiku ette perekond Randalud. Peateosena kõlab Mozarti üks kaunimaid klaverikontserte, just see, mida me kõik tahame sel erilisel ajal kuulata. Värve ja meeleolusid lisab Manhattanilt koju tagasi pöördunud pianisti ja helilooja Kristjan Randalu tänapäevaseid maailmamuusika suundi tabav helilooming. 

Loe edasi

Vana aasta "Vanadusnõtrus"

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

31.12.2019 - 31.12.2019

Adriano Banchieri. „La Pazzia Senile“ („Vanadusnõtrus“) Hortus Musicus Helen Lokuta (metsosopran, RO Estonia) Triin Ella (metsosopran, RO Estonia) Lavakujundus ja kostüümid: Riina Vanhanen Kunstiline juht: Andres Mustonen Adriano Banchieri 1598. aasta lõpus loodud madrigalkomöödias „La Pazzia Senile“ astuvad üles tüüpilised commedia dell’arte tegelased, nagu vana kaupmees Pantalone, jutukas Dottore Graziano ja mitte eriti nutikas teener Burattino, samuti noor armastajapaar Doralice ja Fulvio ning domineerida püüdev Lauretta. Ajastutruud kostüümid, pantomiim, tants, eestikeelne tõlge. Suurepärane võimalus heita pilk mööduvale aastale ja mitte just kõige tõsisemas võtmes.

Loe edasi

Aastavahetus koos Sofia Rubina ja Jason Hunteriga restoranis Maikrahv

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

31.12.2019 - 01.01.2020

Kutsu parim seltskond kaasa ja tulge koos Maikrahvi meenutama vana aasta parimaid hetki ja tähistama uusi alguseid. Etteasted toimuvad Maikrahvi Peasaalis ja Gildi saalis.  Maagiline Tallinna vanalinn, keskaegsed võlvkaared, isuäratavad söögid-joogid ja elav muusika. Maikrahvi lauad on neljakäigulisest õhtusöögist lookas, pidu täies hoos ja laval džässlaulja Sofia Rubina koos teda trompetil saatva Jason Hunteriga.    Uksed linna parimale uusaastapeole on avatud kl 19:00–01:00. Pileti hind sisaldab neljakäigulist õhtusööki, ühte klaasi vahuveini, vett, kohvi-teed ning stiilset kontserdielamust. Piletid Piletilevis. Rõõmsate kohtumisteni vana-aastaõhtul!    

Loe edasi

Aastavahetuspidu ''Crème de la Crème''

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

31.12.2019 - 01.01.2020

Kabareeõhtu Créme de la Créme  Aasta pidulikuimal ööl saadame üheskoos Viru hotelli restoranis Merineitsi  teele möödunud aasta ja tervitame šampanjaklaaside kõlina saatel uut! Aastavahetuse tujuküllane programm viib peolised kordumatusse kabaree- ja meelelahutusmaailma. Sellel hooajal tuleb kolmes kütkestavas vaatluses esitlusele viie kabaree-show parimad palad. Créme de la Créme on tagasivaade kümne aasta õnnestumistele. See on värvikas valik revüünumbritest, mis on võitnud publiku südame ja kujundanud meie revüüteatri tänase näo. Oodatud on kõik, kes peavad lugu maailmaklassi meelelahutusest ja meisterlikest piduroogadest. Kirsina säravad kreemisel sünnipäevatordil meie revüüteatri staarid Irina Haak, Bert Pringi ja Kalle Sepp.    

Loe edasi

Aastavahetus Radisson Blu Sky hotellis

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

31.12.2019 - 01.01.2020

Aastavahetus on ülev hetk, mida tahaks jagada oma kõige lähedasemate inimestega. Kutsume Teid aastavahetuse õhtusöögile Lounge24-s, et saaksite kaunitele hetkedele veelgi glamuuri ja lennukust lisada. - Eksklusiivne buffet-õhtusöök koos kahe pokaali vahuveiniga - Unustamatu vaade kogu Tallinna aastavahetuse ilutulestikule - Elav muusika Lauri Lehtsaare ja Helena Mäe esituses Menüü ja lisainfo!

Loe edasi
Viimati muudetud: 24.10.2018
Soovitame
Uudiskiri