Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Allikas: Visit Estonia

Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Aastavahetusel ütleme lõppevale aastale hüvasti ja tervitame säravalt värviküllaste ilutulestikega uut. Vaatame tagasi möödunule, anname lubadusi olla veelgi paremad, hoolivamad, edukamad, armastavamad, sosistame oma salasoovid tuulele kaasa uueks, õnnelikumaks, huvitavamaks ja ilusamaks aastaks. Kuigi selle tulekuni on veel aega, on juba paras aeg hakata plaane tegema. Kuidas saata ära vana ja vastu võtta uus? Järgnevalt mõningad meeliköitvad võimalused, mille hulgast leiad ehk endalegi õige valiku.

Vanemuise aastalõpuball

Tartu maakond, Tartu linn

30.12.2018 - 30.12.2019

On aasta kõige pimedam aeg. Üks kiire on teist taga ajanud ja enne uut algust tuleb jõuda „maailm valmis teha“ nagu meil ikka kombeks. Aga siis… kui loomisega ühel pool, on vaja muusikat, valgust, tantsimist! Tartu traditsiooniliselt elegantseim vana aasta ärasaatmispidu toimub üheaegselt Vanemuise teatris ja kontserdimajas. Ütleme uutele külalistele kohe ära, et pidu on täis üllatusi – kes on käinud, need teavad, millest jutt. Ootame teid Lõuna-Eesti suurimale aastalõpuballile - meeldejäävat vana aasta lõppu Tartus!

Loe edasi

Estonia aastalõpuball – täna õhtul Imre Kálmán

Üle Eesti

31.12.2018 - 31.12.2018

Aastalõpuballi meeleolu on haaratud operetikuninga Imre Kálmáni särtsakast muusikast ja tema eluseiklustest. Ballikülalised saavad eksklusiivse võimaluse näha katkendit jaanuaris esietenduvast kaheosalisest kontsertetendusest Imre Kálmáni elust, loomingust ja armastusest, milles kõlavad muusikalood pakuvad kindlasti meeldivat äratundmisrõõmu. Avatud on Ooperirestoran ja kohvikud, tantsida saab suure sümfooniaorkesti saatel või diskol Club Colombinas ning glamuuri lisavad Estonian Dream Big Band, Kaire Vilgats ja Kalle Sepp. Tule ja naudi elegantset pidu Rahvusooper Estonia aastalõpuballil!

Keskaegne vana-aastaõhtu pidu

Üle Eesti

31.12.2018 - 31.12.2018

Olde Hansa restoranis toimuvat õhtuprogrammi juhib keskaegne heerold. Rikkalik vana-aasta õhtu pidusööming on jõuka kodu ehtne ja külluslik keskaegne söömaaeg, kus toitu kantakse lauda, kuni kõik on söönud enam kui küll. Üllatavat pidusöömingut kroonib keskaegse kokakunsti uhkus – imetlusväärne illusioonroog magustoiduna! Muusikalise vaatemängu kolmes vaatuses esitab maailmakuulus keskaegne ansambel Poeta Magica. Hinnas on Poeta Magica esinemine, rikkalik sööming, 3 klaasi vahuvein, mittealkohoolsed joogid. 

Viimati muudetud: 24.10.2018
Soovitame
Uudiskiri