Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Allikas: Visit Estonia

Muuda aastavahetus meeldejäävaks ja eriliseks

Aastavahetusel ütleme lõppevale aastale hüvasti ja tervitame säravalt värviküllaste ilutulestikega uut. Vaatame tagasi möödunule, anname lubadusi olla veelgi paremad, hoolivamad, edukamad, armastavamad, sosistame oma salasoovid tuulele kaasa uueks, õnnelikumaks, huvitavamaks ja ilusamaks aastaks. Kuigi selle tulekuni on veel aega, on juba paras aeg hakata plaane tegema. Kuidas saata ära vana ja vastu võtta uus? Järgnevalt mõningad meeliköitvad võimalused, mille hulgast leiad ehk endalegi õige valiku.

Aastavahetus koos Sofia Rubina ja Jason Hunteriga restoranis Maikrahv

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

31.12.2019 - 01.01.2020

Kutsu parim seltskond kaasa ja tulge koos Maikrahvi meenutama vana aasta parimaid hetki ja tähistama uusi alguseid. Etteasted toimuvad Maikrahvi Peasaalis ja Gildi saalis.  Maagiline Tallinna vanalinn, keskaegsed võlvkaared, isuäratavad söögid-joogid ja elav muusika. Maikrahvi lauad on neljakäigulisest õhtusöögist lookas, pidu täies hoos ja laval džässlaulja Sofia Rubina koos teda trompetil saatva Jason Hunteriga.    Uksed linna parimale uusaastapeole on avatud kl 19:00–01:00. Pileti hind sisaldab neljakäigulist õhtusööki, ühte klaasi vahuveini, vett, kohvi-teed ning stiilset kontserdielamust. Piletid Piletilevis. Rõõmsate kohtumisteni vana-aastaõhtul!    

Aastavahetus Radisson Blu Sky hotellis

Harju maakond, Kesklinna linnaosa

31.12.2019 - 01.01.2020

Aastavahetus on ülev hetk, mida tahaks jagada oma kõige lähedasemate inimestega. Kutsume Teid aastavahetuse õhtusöögile Lounge24-s, et saaksite kaunitele hetkedele veelgi glamuuri ja lennukust lisada. - Eksklusiivne buffet-õhtusöök koos kahe pokaali vahuveiniga - Unustamatu vaade kogu Tallinna aastavahetuse ilutulestikule - Elav muusika Lauri Lehtsaare ja Helena Mäe esituses Menüü ja lisainfo!

Viimati muudetud: 31.12.2019
Soovitame
Uudiskiri