10 põhjust, miks sinu ettevõte peaks olema Visit Estonia veebilehel

Allikas: Visit Estonia

10 põhjust, miks sinu ettevõte peaks olema Visit Estonia veebilehel

Tere, turismiettevõtja!


Meil on väga hea meel, et oled siia Visit Estonia veebilehele uudistama jõudnud. Mis see Visit Estonia täpsemalt on?

Siinse loo eesmärk on tekitada huvi ja sulle lähemalt tutvustada, milliseid võimalusi puhkaeestis.ee ja visitestonia.com keskkond pakub, ning miks just sinu ettevõte peaks oma toodete/teenusega juba täna siin esindatud olema.

Vaata soojenduseks sissejuhatavat videot, mis annab sulle kompaktse ülevaate:


Miks peaks sinu turismiettevõte olema puhkaeestis.ee ja  visitestonia.com keskkonnas esindatud?

1. puhkaeestis.ee ja vistestonia.com on suurim ja külastatavaim tasuta turismiveeb Eestis

Keskkonnaga on liitunud juba üle 5300 turismiettevõtte, kes pakkuvad kokku üle 10 000 erineva turismielamuse. Lisaks leiab meie veebilehelt olenevalt hooajast rohkem kui mitu tuhat üritust. Meie veebilehte külastab aastas pea 6 miljonit külastajat! Ja lisaks turistidele otsivad siit infot ka reisikorraldajad, ajakirjanikud ning turismiprofessionaalid.

2. Ettevõtete pakkumised osalevad Visit Estonia turunduskampaaniates

Visit Estonia meeskonna eesmärk on reklaamida Eestit kui kõige ägedamat sihtkohta, kuhu kindlasti puhkama tulla. Selleks vajame aga just sinu ettevõtte pakutavaid põnevaid ja autentseid turismiteenuseid. Tutvustame Eestit läbi ajakirjanduse ja sotsiaalmeediakanalite, läbi messide ja erinevate koostöövõrgustike. Kas sul on tore majutus- või toitlustuskoht, pakud huvitavat matka või hoopis põnevat töötuba? Kõik elamused on portaali oodatud! Siit leiame sind üles ja saame võimalusel kampaaniatesse kaasata. 


3. Sinu ettevõtte pakutavad tooted ja teenused tõlgitakse sobivusel kuude (6) keelde

Kõik sinu tooted/teenused avalikustatakse eesti keeles puhkaeestis.ee veebilehel. Visitestonia.com pakub informatsiooni inglise, soome, saksa, vene, läti ja rootsi keeles. Kui sinu pakkumine sobib ka vastavale sihturule ja sul on võõrkeelne koduleht, tõlgime sinu pakkumise meie keskkonnas vastavasse keelde. Valminud tõlkeid võid kasutada nii oma veebilehel kui ka ettevõtte infovoldikutes eeldusel, et viitad alati Visit Estoniale kui algallikale.

4. Kogu lehel olev informatsioon on väga hästi optimeeritud nii Google'ile kui ka teistele otsingumootoritele

Kui sisestad oma tooted/teenused meie keskkonda, siis turist leiab need hõlpsasti internetist üles, kui otsib informatsiooni eri otsingumootoritest. 

5. Saame siduda sinu ettevõtte juurde populaarsed veebikeskkonnad Booking.com ja TripAdvisor.com

Sul on mõnus puhkemaja, mis on ka Booking.com süsteemis, ja hea tagasiside klientidelt Tripadvisor.com lehel? puhkaeestis.ee ja visitestonia.com lehel on võimalik ühendada need platvormid, et pakkuda kliendile kogu vajalik informatsioon ühest kohast. Muidugi saad lisada ka oma Facebooki kanali ja Instagrami konto.


6. Puhkaeestis.ee ja visitestonia.com keskkonna abil turundad oma ettevõtte tooteid/teenuseid mobiilsel veebilehel ja elektroonilistes infopunktides tasuta

Üle poole veebilehe külastustest tehakse täna mobiilist, mistõttu on me veebileht 100% kohanduv mobiilile. Lisaks avaneb mobiilis külastajatele funktsionaalsus "Objektid minu lähedal" (ing k. "Near me now"), kus külastaja saab vaadata kõiki objekte, mis asuvad lähiümbruses. Seega on kõik sinu ettevõtte tooted/teenused turistile vaid ühe kliki kaugusel. Proovi kohe järele! 

7. Tasuta lisaturundus sinu ettevõttele piirkonna ja regioonide veebilehtedel

Pakume piirkondadele ja regioonidele võimalust tõmmata andmeid puhkaeestis.ee ja visitestonia.com keskkonnast oma veebilehele. See tähendab seda, et sisestades oma ettevõtte informatsiooni Visit Estonia veebilehele levib see edasi ka teistele veebilehtedele, nagu nt visitparnu.com, visittartu.com, visitsetomaa.ee, visitkihnu.ee jpt. Löö mitu kärbest ühe hoobiga! Mida rohkem sinu ettevõtte informatsioon internetist leitav on, seda paremini sa potentsiaalsete klientideni jõuad.

8. Lisaks sellele, et oma informatsiooni on lihtne sisestada, pakume sulle statistilist ülevaadet sellest, kuidas su ettevõttel meie veebilehel läheb

Statistikalahendus võimaldab sul vaadata, kui palju ja mis riigist on sinu objekti Visit Estonia lehel vaadatud või kui kaua on seal keskmiselt aega veedetud. Lisaks saad võrrelda oma objekti statistikat teiste sarnaste objektide statistikaga. Vaata, kuidas läheb sinu naabril ja sinul endal!

9. Külastaja saab sinu ettevõtte toodet/teenust broneerida otse läbi meie veebilehe

Kui turist jõuab oma otsinguga sinu ettevõtte toote või teenuseni, saab ta seda ka läbi lehe broneerida. Seda, kas soovid kasutada oma kodulehe broneerimisvormi või meie lehe oma, saad ise otsustada. Kui valid meie vormi, avaneb turistile automaatne tellimusvorm, mille sisu saadetakse otse sinu toote/teenuse e-mailile. Edasi suhtled juba otse kliendiga.

10. Ligipääs Visit Estonia e-akadeemiale

Visit Estonia e-akadeemia annab tervikpildi su ettevõttest ja aitab seda soovitud suunas edendada. Kas paremate tulemusteni viiks sujuvam teenindus või turundus? E-akadeemia pakub ettevõtetele võimalust hinnata end ja oma ettevõtet eri valdkondades, nagu nt turundus, müük, koostöö vms. Lisaks pakub see õppematerjale, mille alusel saad soovitud valdkonnas end arendada. Vaata, kuidas e-akadeemia toimib:


11. Boonusena, töölaual on näha sinu ettevõtte ReviewPro ehk online jalajälje skoor. 

Visit Estonia töötalault leiad ka koondandmed oma ettevõtte on-line jalajäljest ehk külastajate poolt veebikanalites jäetud hinnangutest. See võimaldab ettevõttel saada aimu, miline on tema maine külastajate hulgas ning mõelda, kuidas seda hoida või parandada. ReviewPro koondab kokku info 175 veebikanalist ja enam kui 45 keelest ning e-akadeemias näed oma ettevõtte GRI hinnet (Global Review Index), tagasiside arvu, mille põhjal hinnang on saadud ning külastajate tagasisidele vastamise määra. Ajalise määratluse muutmisel saad näha hinnangu muutmist ajas.


Nüüd, kus oled läbi lugenud kõik need ägedad põhjused, miks sinu ettevõtte tootepakkumine peab Visit Estonia keskkonnas olema, on jäänud lahendada vaid üks küsimus: kuidas ma veebilehele ligipääsu saan, et oma tooted/teenused sinna lisada?

Ligipääsu saamiseks on vaja kasutajanime ja parooli, registreeri ennast kasutajaks SIIN!Parimaid elamusi ootama jäädes

Visit Estonia meeskond