10 põhjust, miks sinu ettevõte peaks olema puhkaeestis.ee/visitestonia.com veebilehel

Allikas: Visit Estonia

10 põhjust, miks sinu ettevõte peaks olema puhkaeestis.ee/visitestonia.com veebilehel

Tere, turismiettevõtja!

Meil on väga hea meel, et oled meie leheni jõudnud. Ilmselt on Sinus juba huvi tekitatud, mis see Visit Estonia täpsemalt on. Siinse lehe eesmärk on lähemalt tutvustada, milliseid võimalusi puhkaeestis.ee/visitestonia.com veebileht pakub ja miks just Sinu ettevõte peaks oma toodete/teenustega siin veebilehel esindatud olema.

Soovitame soojenduseks vaadata sissejuhatavat videot, mis annab kompaktse ülevaate:


Miks peaks Sinu turismiettevõte olema puhkaeestis.ee/ visitestonia.com lehel esindatud?

1. Suurim ja külastatavaim turismiveeb Eestis!

Meie portaaliga on liitunud juba üle 4500 turismiettevõtte, kes pakuvad kokku üle 8000 turismielamuse, lisaks sajad põnevad üritused. Veebilehel on aastas üle 5 miljoni külastuse!

2. Ettevõtete pakkumised osalevad Visit Estonia turunduskampaaniates!

Visit Estonia meeskonna eesmärk on reklaamida Eesti riiki kui kõige ägedamat kohta, kuhu peaks kindlasti puhkama tulema. Selleks vajame andmebaasi ka Sinu ettevõtte pakutavaid turismiteenuseid. Tutvustame Eestit ajakirjanduses ja sotsiaalmeedias, messidel ja koostöövõrgustikes. Ükskõik, kas pead mõnda toredat toitlustuskohta, huvitavat matka või hoopis põnevat töötuba, kõik elamused on meie portaali oodatud! Siit leiame sind üles ja saame ka kampaaniatesse kaasata. Vaata meie viimast kampaaniat #EstonianWay, mis tutvustab erilisi elamusi Eestis.


3. Sinu ettevõtte pakutavad tooted/teenused tõlgitakse 6 keelde!

Kõik turismiettevõtete pakutavad tooted/teenused avalikustame eesti keeles puhkaeestis.ee veebilehel. Visitestonia.com jagab infot inglise, soome, saksa, vene, läti ja rootsi keeles. Kui Sinu pakkumine sobib ka mõnele välisturule nimetatutest, siis võtame objekti reklaamteksti tõlkimise enda kanda. Valminud tõlkeid võid tasuta kasutada ka oma turunduskanalites, näiteks oma veebilehel ja ettevõtte infovoldikutes, juhul kui viitad visitestonia.com'ile. 

4. Kõik meie lehel olev info on väga hästi optimeeritud nii Google'ile kui ka teistele otsingumootoritele!

Kui sisestad oma tooted/teenused meie andmebaasi, siis leiab turist Sind hõlpsasti internetist üles. 

5. Sul on võimalus siduda oma ettevõtte info populaarsete veebikeskkondadega nagu Booking.com ja TripAdvisor.com!

Sul on mõnus puhkemaja, mis on esindatud ka Booking.com süsteemis ja hea tagasiside klientide poolt Tripadvisor.com lehel? Puhkaeestis.ee/visitestonia.com leht pakub sulle võimalust ühendada need platvormid, pakkudes kliendile kogu vajaliku info ühest kohast. Muidugi saad lisada ka oma Facebooki kanali ja Instagrami konto.


6. Turundad tasuta oma ettevõtte tooteid/teenuseid mobiilsel veebilehel ja elektroonilistes infopunktides!

Ligi pool veebilehe külastustest tehakse täna juba mobiiltlefonides, seega oleme taganud, et meie veebileht on 100% kohandatud vaatele mobiiltelefonides. Lisaks avaneb mobiilis külastajale funktsionaalsus Objektid minu lähedal (Near me now"), kus on võimalik vaadata kõiki objekte, mis asuvad tema ümber. Seega kõik Sinu ettevõtte tooted/teenused on turistile vaid klõpsu kaugusel. Igas Eesti maakonnas on ka elektrooniline infopunkt, kus sisu kuvatakse samade reeglite alusel kui mobiilis. Leia üles oma maakonna infokiosk ja vaata järele, kas leiad oma ettevõtte üles!

7. Tasuta lisaturundus sinu ettevõttele piirkonna ja regioonide veebilehtedel!

Pakume täna võimalust piirkondadele tõmmata andmeid puhkaeestis.ee/visitestonia.com lehelt oma veebilehele. See tähendab, et Sina sisestad oma ettevõtte info meie veebilehele ja sealt levib see edasi teistele kodulehtedele, nt visitparnu.com, visittartu.com, visitsetomaa.ee, visitkihnu.ee jpt. Löö mitu kärbest ühe hoobiga! Mida rohkem sinu ettevõtte info täna internetis leitav on, seda paremini klientideni jõuad.

8. Pakume statistilist ülevaadet, kuidas Sinu ettevõttel meie veebilehel läheb!

Meie statistikalahendus võimaldab vaadata, kui palju ja mis riigist Sinu objekti meie lehel on vaadatud ning kui kaua objektil keskmiselt aega veedetud. Lisaks pakume võimalust võrrelda oma objekti statistikat teiste sarnaste objektide statistikaga. Vaata, kuidas läheb turunduses Sinu naabril ja kuidas Sinul endal.

9. Pakume turistile võimalust ettevõtte toodet/teenust broneerida otse meie veebilehel!

Kui turist jõuab oma otsinguga Sinu ettevõtte toote/teenuseni, siis on tal võimalus seda meie lehel broneerida. Seda, kas sa soovid kasutada oma kodulehe broneerimisvormi või meie lehe oma, saad ise otsustada. Kui valid meie lehe vormi, siis avaneb turistile automaatne tellimusvorm, mille sisu saadetakse otse Sinu toote/teenuse e-posti.

10. Pääsed ligi Visit Estonia E-akadeemiale!

Visit Estonia e-akadeemia annab tervikpildi Sinu ettevõttest ja aitab seda soovitud suunas edendada. Kas paremate tulemusteni viiks sujuvam teenindus või turundus? E-akadeemia pakub ettevõtetele võimalust end hinnata ja eri valdkondades arendada. Vaata, kuidas e-akadeemia toimib:

Nüüd, kus oled läbi lugendud kõik need põhjused, miks peaks Sinu ettevõte juba täna meie veebilehele lisatud olema, siis on jäänud lahendada vaid üks küsimus: kuidas ma veebilehele ligipääsu saan?

Ligipääsu saamiseks on vaja kasutajanime ja parooli. Selle vormistab maakondlik turismiinfokeskus! Leia üles endale lähim keskus ja kirjuta sinna juba täna. NB! Tallinna ja Harjumaa ettevõtted, palun kirjutage harju@visitestonia.com. Nii lihtne see ongi. 

Parimaid elamusi ootama jäädes
Visit Estonia meeskond