Mida tähtpäevaks eestlasele kinkida?

Allikas: Birgit Varblane

Mida tähtpäevaks eestlasele kinkida?

Olgu need jõulud, sünnipäev või mõni muu tähtsündmus, ikka on kena komme midagi kingiks viia.

Vanasti, kui ajad olid vaesemad, kingiti enamasti midagi praktilist, mida inimesel oli nii ehk teisiti tarvis. Olid need siis vanaema kootud villased sokid, puidust köögitarbed, õmblusvahendid või majatarbed, vaja läks neid ikka. Et aga ajad on edasi läinud ning igapäevased esemed taskukohaseks muutunud, siis tuleb kingituste valimisel käiku lasta oma loovus. Miks mitte kinkida hoopis kogemusi ja emotsioone? Sukeldumistunnid, tiibvarjuga taeva all lauglemine, kokkamise töötoad – need on vaid mõned ideed, mida kasutatakse aina rohkem. Alati on hinnas käsitöö- ja disainitooted. Ja loomulikult ei saa alt minna isevalmistatud kingitusega, mis on armastusega loodud.

Järgnevalt mõned kingiideed, mis võiksid igale eestlasele meeldida.

Kasvata ise tervislik roog Click and Grow nutika potiga

Foto: Danel Rinaldo

Innovaatiline disain

Tee tervislik kingitus, mis lisab maitset ja värvi igale toidulauale! Click and Grow nutikas miniaed on Eestis loodud tehnoloogia, millega saab kasvatada nii maitse- kui ilutaimi, salateid ja köögivilja. Stiilne disaintoode hoolitseb taimede eest ise, pakkudes neile vajalikku joogivett ja valgust.

Pehmed ja soojad käsitöötooted

Kaunid ja kvaliteetsed käsitööesemed hoiavad oma kandja külmade ilmadega mõnusalt soojas. Valik on suur – värvikad Muhu kudumid, Kihnu ja Hiiumaa villatooted, õhkõrn Haapsalu pits... Aga alati on hinnatud ka vahva Avinurme puutöö ja imelised Võhma küünlad.

Kaasaegne tehnoloogia

Foto: Rasmus Jurkatam

Kingitus, millel ei ole hinda

Kui sul pole võimalust pühade ajal sõpradega kohtuda, siis on parim kingitus Skype kõne – sõbra naeratus ja koos naerdud naer on need, millel pole hinda!

Viimati muudetud: 16.08.2022

Teema: Kultuur ja Ajalugu, Ostlemine

Uudiskiri