Kuhu minna sel hooajal šoppama?

Allikas: Kaspar Orasmäe

Kuhu minna sel hooajal šoppama?

Eestis ostlemiskohtadest juba puudust ei ole – olgu siis tegemist kaubanduskeskuste, kirbuturgude või laatadega – neid kõiki leiab meil hulgaliselt. Anname vihjed, et leida üles hooaja parimad pakkumised. Veel enam infot leiad rubriigist Ostlemine.

Rakvere Põhjakeskus

Rakvere tunnusmärk

Foto: Jarek Jõepera

Kõigest tunnine väljasõit Tallinnast ida poole ja Rakvere  linna ääres paiknevas Põhjakeskuses on olemas kõik, mida ühelt ostukeskuselt soovida. Rakvere on populaarne koht – siin saab nautida omanäolist linnamiljööd, jalutada looduses ning ajaloolistes paikades, lõõgastuda spaas ja külastada ühte populaarsematest pop-up turgudest.

17.novembril jõuab Rakvere Põhjakeskusesse särtsakas ja stiilne Buduaari turg LIVE ostupidu. Kohale tulevad tuntud moeloojad, disainerid, palju põneva kaubavalikuga firmasid ning eraisikuid, glamuuri ja meelelahutust jätkub igaühele.

24.-25.novembril toimub Põhjakeskuses traditsiooniline Suur Kadrilaat. Kadrilaat toob Põhjakeskusesse käsitöötooted, looduskosmeetika, talutoidud ja palju muud silmailu. Kauplejaid sõidab kokku üle Eesti.

Fama keskus

Ida-Eesti üks suuremaid kaubanduskeskusi Fama keskus asub Narvas. Siin toimuvad sageli erinevad üritused, peod ja laadad, tuntuim neist on Imede ÖÖ. Siis leiab Fama keskusest soodushindu nagu tähti taevast, lisaks nendele öömüük, head pakkumised, auhindade loosimine, etteasted ja showprogramm, degustatsioonid ja kingitused.

Tartu Kaubamaja

Tartu Kaubamaja

Foto: Tartu Kaubamaja, Visit Estonia

1.-7. oktoober toimub Osturalli, mis on tuntuim soodusmüük Eestis.

7. november on Ostlejate Pidupäev, kus poed on avatud kuni kella 22ni õhtul ja pakuvad hooajakaupu 20-30% soodsamalt.

23. november toimub Must Reede – kui sul juhtub sünnipäev olema just sel päeval, siis saad ostudelt veel 10% alla.


Tartu Lõunakeskus

Lõunakeskus Tartus on Lõuna-Eesti suurim ostukeskus, mille 90 300 ruutmeetrile on koondunud 170 kauplust ja teenusepakkujat. Aastas on Lõunakeskusel üle 5 miljoni külastuse. Sel sügistalvel pakub Lõunakeskus järgnevat: 

17. novembril leiab seal aset legendaarne “Suur Suusalaat”, mille eesmärgiks on tuua enne talvehooaega inimesed kokku ning viia inimeste mõtted talvistele tegevustele ning spordivarustusele. 

8. detsembril tule osa saama Imede Öö imelistest hindadest, kus meelelahutusprogramm kestab 20st südaööni, esinevad Uudo Sepp, Liis Lemsalu ja Singer Vinger. Närvikõdi loob mustkunstnik, show eest hoolitseb Trikivabrik, Apollobaaris mängib muusikat DJ ja toimumas veel palju muud põnevat!

Jõulude ajal saab Lõunakeskuses kuulata kaunist jõulumuusikat, meisterdada oma kallitele kingitusteks ehteid, jõululaarte ning käsitööküünlaid.

Lõunakeskuse Jõululaat on avatud 11.-23.12 üle terve Lõunakeskuse. Esindatud on lai valik Eesti käsitööd ja talukaupa.

19.-23. detsembrini on Liuvälja äärsel alal avatud Tartu Kõrgema Kunstikooli disainilaat.

Jõuluvana tuleb Lõunakeskusesse külla 2. 8. ja 16. detsembril kl 12-15. Jõuluvanale saab lugeda luuletusi ja teha koos meeleolukaid pilte. Loomulikult on jõuluvanal varuks igale lapsele ka väike kingitus.


Pärnu Kaubamajakas

See on Pärnu lahe suurima valikuga ostukeskus, kus detsembrikuu möödub täielikult jõululainel. Astu julgelt üllatusi täis imedemaale!

7.-9.detsembril toimub siin Lelulaat lastele, kust saab osta mänguasju, erinevaid tegevusi pakkuvaid tooteid ja muidugi kingitusi jõulukotti ja sussi sisse.

8.detsembril toimub Lelulaadaga samal ajal õpilasfirmade laat Jäärmark.

10.-16.detsembril tule Toidulaadale, siit saad söögid-joogid kogu pere jõululauale.

17.-24.detsembril vali Käsitöölaadalt jõuluvana kotti käsitöötooted ja -kingitused.

Viimati muudetud: 27.09.2021
Uudiskiri