Kampaania “Viktoriin – kui hästi tunned Eesti riiki ja kultuuri?” reeglid

Allikas: EAS

Kampaania “Viktoriin – kui hästi tunned Eesti riiki ja kultuuri?” reeglid

1. "Viktoriin – kui hästi tunned Eesti riiki ja kultuuri?" (edaspidi kampaania) on meelelahutuslik tarbijamäng, mis kestab 12.08–4.10.2021 ja seda korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (registrikood 90006006, Lasnamäe 2, 11412 Tallinn, edaspidi korraldaja), kes on kampaania raames isikuandmete vastutav töötleja.

2. Eestikeelse viktoriini auhinnaks on reis kahele Lõuna-Eestisse üheks (1) ööks väärtusega kuni 500 eurot.

Auhinnareis sisaldab:

  • 1 öö majutust kahele inimesele Lossispaa Wagenküllis Valgamaal (v.a. saabumisel 24.-26.12.2021, 31.12.2021 ja 01.01.2022).

Lossispaa Wagenkülli hubane, samas elegantne ja luksuslik atmosfäär äratab ja ühtlasi mõjub lõõgastavalt kõikidele meeltele – rahustavad helid ja hubane valgus, eri temperatuuride ja niiskustasemetega saunad ning õdusad veesilmad ja mitmed privaatsed lõõgastus- ja puhkealad peletavad väsimuse ja stressi. Lossispaast leiab karastava külmaveeoaasi, veemassaažiga basseini, Jaapani vanni, auru- ja aroomi-, soola-auru, suitsu-, Soome ning merevaigusauna. Lisaks hulk lõõgastus- ja hoolitsusprotseduure.

Veskimuuseumis saab teha puutööd värkskojas ja näha veskitööd. Töötoas saab endale meisterdada ummiknõu meistri juhendamisel vastvalminud värkskojas. Selgemaks saavad puuliigid, tööriistad ja tööliigid. Mis on vestmine, tahumine, õõnestamine? Seejärel pannakse käima vana vesiveski ja näeb, kuidas valmib terast jahu, ikka vee jõul. Lõpuks maitstakse leivakojas veskileiba ja joogipoolist.

Teistes keeltes (inglise, soome, saksa, vene, rootsi ning läti) viktoriini teinute vahel loositakse reis kahele Eestisse 2 ööks väärtusega kuni 800 eurot.

Auhinnareis sisaldab:

  • edasi-tagasi lennupileteid kahele (2) inimesele Euroopa lennujaamast Tallinnasse ja tagasi
  • 1 öö majutust kahele inimesele Hestia Hotel Kentmannis Tallinnas superior kahe inimese toas koos hommikusöögi ja wellness spa kasutusega (v.a. saabumisel 31.12.2021).

Hestia Hotel Kentmanni neljatärni hotellis on 92 stiilset tuba, privaatne spaa ja jõusaal ning AUS Restoran. Viiekorruselisel hoone katusekorrusel asuvad ruumikad sviidid koos kööginurga, sauna ja privaatsete katuseterrassidega vaatega kesklinnale. Igas toas on USB laadimispistikud, lihtsustatud HDMI ühendus teleriga ja mugav reguleeritav valgustus. Endises väärikas kohtuhoones on säilitatud uhke keerdtrepp, mis viib läbi kõikide korruste.

  • 1 öö majutust kahele inimesele Dorpati hotellis Tartus kaheses toas koos hommikusöögiga, samuti tasuta sissepääsuga ööklubisse kuni 01.00 (v.a. saabumisel 26.-30.10.2021 ning 31.12.2021-1.01.2022).

Ajaloolise nime Dorpat alla koondub Tartu suurim hotell, ruumikas a la carte restoran ning kaasaegse tehnikaga varustatud seminariruumid Jurjev ja Tarbatu. Kolmetärni superior hotell Dorpat asub Tartu kesklinnas Emajõe ärikvartalis. Kaasaegne ruumikujundus, professionaalne teenindus ning atraktiivne asukoht teevad Dorpatist ihaldatud sihtkoha.

Iidse põdrakanepitee ehk Ivan Tšai teejoomistseremoonia toimub ilmast sõltuvalt kas õues, käbidega köetava teesamovariga või siis muuseumitoas elektrisamovariga. Tseremooniat viib läbi kohaliku kombe kohaselt pearätti kandev juhendaja. Laual barankad, präänikud ja keedusuhkur. Teejoomine on koos kombestiku tutvustusega – alates sellest, kuidas alustassi käes hoida, kuidas keedusuhkrut juurde võtta kuni alustassilt häälekalt tee rüüpamise tehnikani. Teekõrvaseks lood joogikultuurist - põdrakanepitee ajaloost, tähtsusest, raviomadustest; keedusuhkru ja kalganovka valmistamisest.

Auhinna kättesaamiseks peab võitja avaldama korraldajale oma täisnime, e-posti aadressi ja telefoninumbri ning kinnitama, et on vähemalt 18-aastane (vt p 4).

Võidu korral peab võitja (ja ta kaaslane) olema valmis näitama vaktsineerimise või COVID-19 läbipõdemise tõendit (eeldusel, et haiguse diagnoosist pole möödunud rohkem kui 180 päeva). Samuti sobib negatiivse testi tõend, mis on tehtud vahetult enne võidu kättesaamist.

Auhinda saab kasutada perioodil 10.10.2021 kuni 20.02.2022.

3. Kampaania eesmärk on tutvustada ja väärtustada Eestit kui põnevat turismisihtkohta läbi online-viktoriini „Viktoriin – kui hästi tunned Eesti riiki ja kultuuri?" kõikide peamiste sihtturgude täiskasvanud elanikkonna seas.

4. Kampaanias võivad osaleda kõik vähemalt 18-aastased isikud.

5. Selleks et auhinna loosimises osaleda, peab osaleja avama viktoriini, täitma küsimustiku, lisama tõese e-posti aadressi ning nõustuma isikuandmete töötlemisega kampaania läbiviimise eesmärgil (sh võitja loosimiseks, võidust teavitamiseks ning võitja nime avaldamiseks Puhka Eestis Facebooki lehel). Võidu korral avaldatakse võitja eesnimi. Kui osalusvormil kohustuslikud andmed puuduvad, ei ole võimalik loosis osaleda.

6. Üks (1) võitja loositakse viktoriini eestikeelsete mängijate seast, samuti üks (1) võitja loositakse teisi keeleversioone (inglise, saksa, rootsi, soome, läti ja vene keel) mänginud mängijate seast, kokku 2 võitjat. Osalejal on võimalus suurendada oma võiduvõimalust, täites testi mitmeid kordi.

7. Auhindade loosimine ja kampaania auhindade võitjad kuulutatakse välja hiljemalt 11.10.2021 Visit Estonia eestikeelsel Facebooki lehel (kasutajanimi @visitestonia, ametlik nimi Puhka Eestis, URL https://www.facebook.com/puhkaeestis). Avaldamise formaat toodud välja kampaania reeglite punktis 5.

8. Korraldaja võtab võitjaga viie päeva jooksul pärast võitja väljakuulutamist ühendust võitja esitatud e-posti aadressil, et täpsustada auhinna kättetoimetamist.

9. Kampaania võitja peab auhinna kättesaamiseks korraldajale vastama või korraldajaga ühendust võtma 14 päeva jooksul pärast tulemuste väljakuulutamist. Kui kampaania võitja ei ole määratud aja jooksul korraldajaga ühendust võtnud ega korraldajale vastanud, on korraldajal õigus valida uus võitja.

10. Võitjal ei ole õigust auhinda kolmandale isikule edasi anda. Kui valitud võitja ei soovi auhinda ise kasutada, on korraldajal õigus valida uus võitja.

11. Kampaania auhinda ei saa vahetada muu toote või teenuse vastu.

12. Osalejal ei ole õigust nõuda korraldajalt kampaania käigus tekkinud kulude katmist.

13. Kampaanias ei saa osaleda korraldaja töötajad ega hankepartnerid.

14. Kogu osalejate esitatud teave on konfidentsiaalne ja korraldaja ei avalda seda kolmandatele isikutele ega jaga seda nendega ilma osaleja nõusolekuta. Kui osaleja annab nõusoleku liitumaks uudiskirjaga (märgistades linnukesega lahtri "Liitu Puhka Eestis uudiskirjaga"), võib korraldaja sellist teavet kasutada või jagada seda kolmandate isikutega konkreetse turundustegevuse, turu-uuringute korraldamise, analüüsi või muudel seotud eesmärkidel ning lisada osaleja Visit Estonia elektroonilise infokirja tellijate andmebaasi. Osalejal on õigus igal ajal uudiskirja tellimisest loobuda, klikades uudiskirja lõpus olevat linki.

15. Isikuandmeid säilitatakse 5 aastat. Isikuandmete töötlemise seaduslik alus on andmesubjekti nõusolek. Teil on õigus oma nõusolek millal tahes tagasi võtta ilma, et see mõjutaks enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud töötlemise õiguspärasust.

16. Teil on õigus taotleda vastutavalt töötlejalt juurdepääsu oma isikuandmetele, nende muutmist või kustutamist, nende töötlemise piiramist ja nende ülekandmist ning esitada vastuväide nende töötlemisele. Rohkem teavet isikuandmete töötlemise ja küpsiste kasutamise kohta leiab siit: https://www.puhkaeestis.ee/et/puhka-eestis/privaatsuse-ja-kupsiste-eeskirjad.

17. Korraldajal on õigus muuta kampaania tingimusi, sealhulgas auhindu, teatades sellest veebilehel https://puhkaeestis.ee/et/kampaaniad/viktoriin-kui-hasti-tunned-eesti-riiki-ja-kultuuri, kus on kirjas kampaania reeglid.

18. Kampaania läbiviimise korra on kampaania korraldaja kindlaks määranud järgmistel tingimustel: kõik korraldaja tehtud otsused kampaania korraldamise kohta on lõplikud ja kehtivad kõigi osalejate kohta. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtiva õiguse alusel.

19. Kampaania korralduse ja/või läbiviimisega seotud pretensioonid ja küsimused tuleb saata e-posti aadressile tourism@eas.ee seitsme päeva jooksul pärast tulemuste väljakuulutamist. Isikuandmete töötlemisega seotud pretensioonid ja küsimused tuleb saata andmekaitsespetsialisti e-posti aadressile andmekaitse@eas.ee.

20. Kampaania korraldaja vaatab pretensioonid läbi seitsme päeva jooksul pärast nende kättesaamist ja teatab otsusest pretensiooni esitajale teates nimetatud e-posti aadressil.

21. Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja esitatud andmete õigsust, soovi kampaanias osaleda ning nõustumist ja vastamist kehtestatud nõuetele ja tingimustele. Korraldaja ei vastuta osaleja autasustamise ebaõnnestumise eest juhul, kui osaleja ei ole kinni pidanud viktoriini tingimustest või kui osaleja on esitanud ebaõigeid ja/või ebatäpseid andmeid või muude tõrgete eest, mis ei ole Korraldaja põhjustatud. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus kampaania ja auhinnajagamine lõpetada, kui reegleid rikutakse või kui ilmnevad muud ettenägematud asjaolud (force majeure), teatades sellest avalikult kampaania veebilehel.

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Viimati muudetud: 26.08.2021