Kampaania “Viktoriin – kui hästi tunned Eesti rahvameditsiini?” reeglid

Allikas: EAS

Kampaania “Viktoriin – kui hästi tunned Eesti rahvameditsiini?” reeglid

 1. "Viktoriin – kui hästi tunned Eesti rahvameditsiini?" (edaspidi kampaania) on meelelahutuslik tarbijamäng, mis kestab 22.03.–31.05.2021 ja seda korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (registrikood 90006006, Lasnamäe 2, 11412 Tallinn, edaspidi korraldaja), kes on kampaania raames isikuandmete vastutav töötleja.

2. Eestikeelse viktoriini auhinnaks on reis kahele Lääne-Virumaal üheks (1) ööks väärtusega 500 eurot.

Auhinnareis sisaldab:

  • majutust üheks ööks kahele. Majutus ja hooldus 1 öö kahele Oanduaia puhkemajas koos hommikusöögiga: ööbimine privaatses saunamajas, sauna kasutus, saunalinad, hommikumantlid, ürditee, allikavesi, tiigikümblus. Protseduuriks näohooldus ja keha tasakaalustav massaaž.
  • põnevat loodusretke Aabla rabas (Lahemaa Ökoturismilt). Aablas on väga vaheldusrikas rada, kus on võimalik näha vesist siirdesoist metsa ja raba, mida saab läbida turvaliselt mööda laudteed liikudes, ürgmetsa, samas ka liivaluiteid ja rannavalle. Poolsaare kõrgeimasse punkti liivaluite harjal on ehitatud 13,5 meetri kõrgune vaatetorn, kust võib näha suurt osa poolsaarest, samuti Kolga lahte koos väikesaartega. Rajal asub Eesti suuruselt kolmas rändrahn Majakivi. Kogenud loodusgiid tutvustab kõike rajal nähtavat: linde, putukaid ja taimi. Raja pikkus on 7 km. Loodusretk kestab 3 tundi.
  • toitlustust Lahemaal  (koht täpsustub)

Tallinnast tunni aja kaugusel ida suunas laiub mitmekesise loodusega Lääne-Virumaa. Eesti vanimal looduskaitse alal Lahemaal leidub maalilisi rabasid, suuri hiidrahne, klinti lõikunud kärestikulisi jõgesid, romantilisi rannakülasid, kõrgeid oose, uhkeid mõisahooneid ja eriilmelist metsa. Igal aastaajal pakub looduse ürgsus tervendavat kosutust nii hingele kui vaimule. Hommikune suplus kargelt selges Äntu Sinijärves, jalutuskäik ümber väge täis Rakvere linnuse, hingamisaeg ürgsel Koprarajal ja õhtusöök maalilises Käsmu rannakülas – siin jääb aeg seisma ja töömõtted selja taha.

Teistes keeltes (ENG, GER, SWE, FIN, LAT, RUS) viktoriini sooritanud võitjatele auhinnaks komplekt Eesti looduslike (ilu)toodetega, väärtusega 40 eurot. Komplekti kuuluvad:

Auhinna kättesaatmiseks peab võitja avaldama korraldajale oma postiaadressi, postiindeksi, e-posti aadressi ja telefoninumbri. Korraldaja katab auhinna saatmisega seonduvad kulud. Auhinna saab kätte 2021. aasta juunist augustini.

3. Kampaania eesmärk on tuletada meelde meie rahvameditsiinis aastasadu tuntud ning põlvest põlve edasi antud nippe ja teadmisi, mis aitavad parandada kehalist heaolu, tõsta meeleolu ja tuua hingerahu.

4. Kampaanias võivad osaleda kõik vähemalt 18-aastased isikud.

5. Selleks et auhinna loosimises osaleda, peab osaleja avama viktoriini, täitma küsimustiku, lisama tõese e-posti aadressi ning nõustuma isikuandmete töötlemisega kampaania läbiviimise eesmärgil (sh võitja loosimiseks, võidust teavitamiseks ning võitja nime avaldamiseks Puhka Eestis Facebooki lehel). Võidu korral avaldatakse võitja eesnimi. Kui osalusvormil kohustuslikud andmed puuduvad, ei ole võimalik loosis osaleda.

6. Viktoriini iga keeleversiooni kohta loositakse üks võitja (inglise, eesti, saksa, rootsi, soome, läti ja vene keel) – kokku 7 võitjat, igast riigist üks. Osalejal on võimalus suurendada oma võiduvõimalust, täites testi mitmeid kordi.

7. Auhindade loosimine ja kampaania auhindade võitjad kuulutatakse välja hiljemalt 7.06.2021 Visit Estonia eestikeelsel Facebooki lehel (kasutajanimi @visitestonia, ametlik nimi Puhka Eestis, URL https://www.facebook.com/puhkaeestis). Avaldamise formaat toodud välja kampaania reeglite punktis 5.

8. Korraldaja võtab võitjaga viie päeva jooksul pärast võitja väljakuulutamist ühendust võitja esitatud e-posti aadressil, et täpsustada auhinna kättetoimetamist.

9. Kampaania võitja peab auhinna kättesaamiseks korraldajale vastama või korraldajaga ühendust võtma 14 päeva jooksul pärast tulemuste väljakuulutamist. Kui kampaania võitja ei ole määratud aja jooksul korraldajaga ühendust võtnud ega korraldajale vastanud, on korraldajal õigus valida uus võitja.

10. Võitjal ei ole õigust auhinda kolmandale isikule edasi anda. Kui valitud võitja ei soovi auhinda ise kasutada, on korraldajal õigus valida uus võitja.

11. Kampaania auhinda ei saa vahetada muu toote või teenuse vastu.

12. Osalejal ei ole õigust nõuda korraldajalt kampaania käigus tekkinud kulude katmist.

13. Kampaanias ei saa osaleda korraldaja töötajad ega hankepartnerid.

14. Kogu osalejate esitatud teave on konfidentsiaalne ja korraldaja ei avalda seda kolmandatele isikutele ega jaga seda nendega ilma osaleja nõusolekuta. Kui osaleja annab nõusoleku liitumaks uudiskirjaga (märgistades linnukesega lahtri "Liitu Puhka Eestis uudiskirjaga"), võib korraldaja sellist teavet kasutada või jagada seda kolmandate isikutega konkreetse turundustegevuse, turu-uuringute korraldamise, analüüsi või muudel seotud eesmärkidel ning lisada osaleja Visit Estonia elektroonilise infokirja tellijate andmebaasi. Osalejal on õigus igal ajal infokirja tellimisest loobuda, klikades uudiskirja lõpus olevat linki.

15. Isikuandmeid säilitatakse 5 aastat. Isikuandmete töötlemise seaduslik alus on andmesubjekti nõusolek. Teil on õigus oma nõusolek millal tahes tagasi võtta ilma, et see mõjutaks enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud töötlemise õiguspärasust.

16. Teil on õigus taotleda vastutavalt töötlejalt juurdepääsu oma isikuandmetele, nende muutmist või kustutamist, nende töötlemise piiramist ja nende ülekandmist ning esitada vastuväide nende töötlemisele. Rohkem teavet isikuandmete töötlemise ja küpsiste kasutamise kohta leiab siit: https://www.puhkaeestis.ee/et/puhka-eestis/privaatsuse-ja-kupsiste-eeskirjad.

17. Korraldajal on õigus muuta kampaania tingimusi, sealhulgas auhindu, teatades sellest veebilehel https://www.puhkaeestis.ee/et/viktoriin-kui-hasti-tunned-eesti-rahvameditsiini#/, kus on kirjas kampaania reeglid.

18. Kampaania läbiviimise korra on kampaania korraldaja kindlaks määranud järgmistel tingimustel: kõik korraldaja tehtud otsused kampaania korraldamise kohta on lõplikud ja kehtivad kõigi osalejate kohta. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtiva õiguse alusel.

19. Kampaania korralduse ja/või läbiviimisega seotud pretensioonid ja küsimused tuleb saata e-posti aadressile tourism@eas.ee seitsme päeva jooksul pärast tulemuste väljakuulutamist. Isikuandmete töötlemisega seotud pretensioonid ja küsimused tuleb saata andmekaitsespetsialisti e-posti aadressile andmekaitse@eas.ee.

20. Kampaania korraldaja vaatab pretensioonid läbi seitsme päeva jooksul pärast nende kättesaamist ja teatab otsusest pretensiooni esitajale teates nimetatud e-posti aadressil.

21. Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja esitatud andmete õigsust, soovi kampaanias osaleda ning nõustumist ja vastamist kehtestatud nõuetele ja tingimustele. Korraldaja ei vastuta osaleja autasustamise ebaõnnestumise eest juhul, kui osaleja ei ole kinni pidanud viktoriini tingimustest või kui osaleja on esitanud ebaõigeid ja/või ebatäpseid andmeid või muude tõrgete eest, mis ei ole Korraldaja põhjustatud. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus kampaania ja auhinnajagamine lõpetada, kui reegleid rikutakse või kui ilmnevad muud ettenägematud asjaolud (force majeure), teatades sellest avalikult kampaania veebilehel.

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Viimati muudetud: 24.03.2021