Kampaania “Advendikalender 2020” reeglid

Allikas: EAS

Kampaania “Advendikalender 2020” reeglid

 1. Advendikalender (edaspidi kampaania) on tarbijamäng, mis kestab 1.12.–24.12.2020 ja seda korraldab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (registrikood 90006006, Lasnamäe 2, 11412 Tallinn, edaspidi korraldaja), kes on kampaania raames isikuandmete vastutav töötleja.

2. Kampaania auhinnaks on puhkusepakett Tallinnas, mis tuleb ära kasutada 31. maiks 2021. Kampaania raames loositakse kokku neli auhinna komplekti.

Üks auhinnakomplekt sisaldab:
2 ööd majutust (1 tuba) loosi võitja valitud majutusasutuses Tallinnas kahele;
võitja poolt valitud kolmekäiguline õhtusöök kahele Tallinna restoranis;
võitja poolt valitud elamus kahele Tallinnas;
Vajadusel hüvitatakse transport (bussipiletid/praamipiletid või kütus tšeki alusel) elukohast Tallinnasse ja tagasi.
Majutusasutus, elamus ning restoran tuleb valida välja puhkaeestis.ee andmebaasis olevate ettevõtete seast. Auhinnapaketi kogumaksumus ei tohi ületada 600 eurot.

3. Kampaania eesmärk on tutvustada põnevaid fakte ja elamusi, mis seostuvad talve ja jõuludega Eestis. Faktid kuvatakse advendikalendri akende avamisel külastajatele virtuaalse postkaardina.

4. Kampaanias võivad osaleda kõik vähemalt 18-aastased isikud.

5. Selleks et loosimises osaleda, peab osaleja avama ühe advendikalendri akendest ning esitama virtuaalse postkaardi all avanenud osalusvormi koos oma eesnime, perekonnanime ja tõese e-posti aadressiga ning nõustuma isikuandmete töötlemisega kampaania läbiviimise eesmärgil (sh võitja loosimiseks, võidust teavitamiseks ning võitja nime avaldamiseks veebilehel). Võidu korral avaldatakse võitja eesnimi. Kui osalusvormil kohustuslikud andmed puuduvad, ei ole võimalik loosis osaleda.

6. Ühe osaleja kohta loositakse ainult üks auhind. Osalejal on võimalus suurendada oma võiduvõimalust, avades iga päev ühe akna ning edastades kontaktivormi kaudu oma andmed.

7. Auhindade loosimine ja kampaania auhindade võitjad kuulutatakse välja järgnevatel kuupäevadel: 6.12, 13.12, 20.12, 24.12) Visit Estonia eestikeelsel Facebooki lehel (kasutajanimi @visitestonia, ametlik nimi Puhka Eestis) ja kampaanialehel. Avaldamise formaat toodud välja kampaania reeglite punktis 5.

8. Korraldaja võtab võitjaga viie päeva jooksul pärast võitja väljakuulutamist ühendust võitja esitatud e-posti aadressil, et täpsustada auhinna kättetoimetamist.

9. Kampaania võitja peab auhinna kättesaamiseks korraldajale vastama või korraldajaga ühendust võtma 14 päeva jooksul pärast tulemuste väljakuulutamist. Kui kampaania võitja ei ole määratud aja jooksul korraldajaga ühendust võtnud ega korraldajale vastanud, on korraldajal õigus valida uus võitja.

10. Võitjal ei ole õigust auhinda kolmandale isikule edasi anda. Kui valitud võitja ei soovi auhinda ise kasutada, on korraldajal õigus valida uus võitja.

11. Kampaania auhinda ei saa muu toote või teenuse vastu vahetada.

12. Osalejal ei ole õigust nõuda korraldajalt kampaania käigus tekkinud kulude katmist.

13. Kampaanias ei saa osaleda korraldaja töötajad ega hankepartnerid.

14. Kogu osalejate esitatud teave on konfidentsiaalne ja korraldaja ei avalda seda kolmandatele isikutele ega jaga seda nendega ilma osaleja nõusolekuta. Kui osaleja annab nõusoleku liitumaks uudiskirjaga (märgistades linnukesega lahtri "Liitu Puhka Eestis uudiskirjaga") võib korraldaja sellist teavet kasutada või jagada seda kolmandate isikutega konkreetse turundustegevuse, turu-uuringute korraldamise, analüüsi või muudel seotud eesmärkidel ning lisada osaleja Visit Estonia elektroonilise infokirja tellijate andmebaasi. Osalejal on õigus igal ajal infokirja tellimisest loobuda.

15. Isikuandmeid säilitatakse 5 aastat. Isikuandmete töötlemise seaduslik alus on andmesubjekti nõusolek. Teil on õigus oma nõusolek millal tahes tagasi võtta ilma, et see mõjutaks enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud töötlemise õiguspärasust.

16. Teil on õigus taotleda vastutavalt töötlejalt juurdepääsu oma isikuandmetele, nende muutmist või kustutamist, nende töötlemise piiramist ja nende ülekandmist ning esitada vastuväide nende töötlemisele. Rohkem teavet isikuandmete töötlemise kohta leiab siit. .

17. Korraldajal on õigus muuta kampaania tingimusi, sealhulgas auhindu, teatades sellest kampaanialehel, kus on kirjas kampaania reeglid.

18. Kampaania läbiviimise korra on kampaania korraldaja kindlaks määranud järgmistel tingimustel: kõik korraldaja tehtud otsused kampaania korraldamise kohta on lõplikud ja kehtivad kõigi osalejate kohta. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigis kehtiva õiguse alusel.

19. Kampaania korralduse ja/või läbiviimisega seotud pretensioonid ja küsimused tuleb saata e-posti aadressile tourism@eas.ee seitsme päeva jooksul pärast tulemuste väljakuulutamist. Isikuandmete töötlemisega seotud pretensioonid ja küsimused tuleb saata andmekaitsespetsialisti e-posti aadressile andmekaitse@eas.ee.

20. Kampaania korraldaja vaatab pretensioonid läbi seitsme päeva jooksul pärast nende kättesaamist ja teatab otsusest pretensiooni esitajale teates nimetatud e-posti aadressil.

21. Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja esitatud andmete õigsust, soovi kampaanias osaleda ning nõustumist ja vastamist kehtestatud nõuetele ja tingimustele. Korraldaja ei vastuta osaleja autasustamise ebaõnnestumise eest juhul, kui osaleja ei ole kinni pidanud viktoriini tingimustest või kui osaleja on esitanud ebaõigeid ja/või ebatäpseid andmeid või muude tõrgete eest, mis ei ole Korraldaja põhjustatud. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus kampaania ja auhinnajagamine lõpetada, kui reegleid rikutakse või kui ilmnevad muud ettenägematud asjaolud (force majeure), teatades sellest avalikult kampaania veebilehel.

Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.


Viimati muudetud: 03.11.2021