IRONMAN Tallinn 2018

Allikas: Ironman

IRONMAN Tallinn 2018

Eesti sai korraldajaõigused IRONMAN Tallinn võõrustamiseks

Maailmakuulus IRONMAN täispikk triatlon toimub 4. augustil 2018 esimest korda Eestis, Tallinnas.

Selleks et saada IRONMAN lõpetaja medal ja eluaegne tiitel, tuleb võistlejal ujuda 3,8 km, sõita rattaga 180 km ning joosta 42,2 km ja tõsta võidukalt käed Vabaduse väljakul finishis. Kui ise ei suuda, siis moodusta võistkond ning jaga alad ära sõprade või kolleegidega. Olgu üksi või võistkonnaga – kõik on võimalik!

Maailmas on palju IRONMAN sarja triatloneid, kuid alles teist korda toimub see ühe riigi pealinnas. Eesti Vabariigi 100. aastal ning riigi, Tallinna linna ning toetajate abiga saab see teoks – suur kingitus kõigile osalejatele, vabatahtlikele korraldajatele, kaasaelajatele!

IRONMAN Tallinn on sportlik festival, kus on sportimist ja elamusi kõigile: heategevusjooks, IRONKIDS lastevõistlused, IRONMAN Tallinn triatlon ja lühitriatlon, mida suudavad kõik läbida.

Kontsert kõigile ja kogu Tallinna kultuurielu ning vaatamisväärsused kujundavad sellest uue eduloo – tänaseks registreerunud osalejatest 80% tuleb Tallinnasse ja Eestisse külla ning sportima rohkem kui 50 riigist. Lennu-, laeva- ja maismaaühendused pakuvad valiku reisimiseks nii naaberriikidest kui üle maailma. Tallinna tuntust koguv toidu- ja restoranikultuur pakub head ja paremat nii võistlejatele kui ka kaasaelajatele.

IRONMAN Tallinn starti pääseb kuni 2000 osalejat ning ainult 40 inimesele avaneb erakordne võimalus: vanuseklasside parimatele osalejatele antakse võimalus minna Konasse, IRONMAN triatloni alguse pühasse paika, võistlema ja osalema IRONMAN maailmameistrivõistlustele Hawaiil.

Tallinn - IRONMAN 2018 toimumiskoht

Foto: Allan Alajaan


Viimati muudetud: 26.06.2018

Teema: Tallinn

Soovitame
Uudiskiri