Eestisse kutsuv fotonäitus Moskvas

Allikas: Visit Estonia

Eestisse kutsuv fotonäitus Moskvas

Alates septembri algusest on Moskva trendikas loomelinnakus Flacon avatud Eestit võlusid tutvustav fotonäitus "Eesti värvid". Flacon on trendikas loomelinnak, kus peetakse rohkelt üritusi, laatasid ja festivale, keskmiselt külastab loomelinnakut 2000-3000 inimest päevas.

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevast ajendatud näitus tutvustab Eesti looduse ilu, ainulaadset toitu ja imelist mitmekesisust, et inspireerida oma külastajaid Eestisse reisima. Näitusel on 28 Eesti fotograafi tööd, mis tutvustavad külastajatele huvitavaid fakte. Külastajad saavad teada, et Tallinnas on Põhja-Euroopa paremini säilinud vanalinn, üle viiendik Eestist on kaetud puutumatute soodega, Eesti on üks puhtama õhuga riike maailmas ning Eesti looduses registreeritud 386 erinevat linnuliiki on muutnud Eesti ornitoloogide tõmbekeskuseks.

Näitusel saad näha töid sellistelt Eesti fotograafidelt nagu Anete Palmik, Arne Ader, Aron Urb, Daniel Rinaldo, Kaupo Kalda, Mariann Liimal, Mart Vares, Paul Meiesaar, Rasmus Jurkatam, Remo Savisaar, Renee Altrov, Roman Neiman, Stina Kase, Sven Zacek, Tarmo Haud, Tõnu Runnel ja Tõnu Tunnel.

Näitus "Eesti värvid" on avatud kuni 4. oktoobrini.

Viimati muudetud: 20.02.2018
Soovitame
Uudiskiri