5 asja, mida teha Into the Valley festivalil

Foto: Danel Rinaldo, Visit Estonia

5 asja, mida teha Into the Valley festivalil

Muusikafestivalil Into the Valley 2017 (29.06-02.07) saad sa nautida suvist rannameeleolu laguunsinise Rummu järve kaldal, mille taamal kõrgub kontrastina mahajäetud vangla. Vangide kohtlemise tõttu kurikuulsaks saanud endise Nõukogude vangla ala Põhja-Eestis Rummus äratatakse ellu laheda ja elujaatava kontserdipaigana. Seda paika on muu hulgas kajastatud mitmetes mainekates väljaannetes nagu Atlas Obscura ja Momondo UK.

Fotod: Mart Vares, Sofia Josefiina Lavaste

Kõik festivali aspektid, alustades muusika, kunstiinstallatsioonide ja loomingu tehnilise poole ning valgustuse ja lavakujunduse tehnoloogiaga ja lõpetades gurmeetoidu- ja joogivalikuga, on hoolikalt planeeritud. Festivali esinejad on pärit nii Eestist kui ka naaberriikidest Soomest, Venemaalt ja Baltimaadest. Festivalil pakutakse üksnes Eestis valmistatud toitu ning kunstiinstallatsioonide autoriteks on Eesti kunstnikud.

Esinejate nimekirja võib pidada ainulaadseks. Peaesinejate hulka kuuluvad ettearvamatu maestro Ricardo Villalobos, electro muusika kuninganna Helena Hauff, Rumeeniast pärit hüpnotiseerivate helide looja Rhadoo, staar-DJ Nina Kraviz, legendaarne house'i pioneer Kerri Chandler ning techno muusika legend Jeff Mills. Paljud neist artistidest esinevad Eestis esimest korda. Eesti talentide nimekirja kuuluvad Ellen Vene, Robert Nikolajev, Andreas Kask, ka astuvad üles populaarsed DJ-d naaberriikidest Soomest, Leedust, Rootsist ja Venemaalt.

Into the Valley on alternatiivfestival, mille erilisi helide fenomeni aitab esile tuua nii elektroonilise muusika asjatundjate laitmatu töö kui ka asupaik, ainulaadsed kunstiinstallatsioonid ning gurmeetoitude kvaliteet ja uuenduslikkus.

Fotod: Into the Valley

5 asja, mida Into the Valley festivalil teha

  • Esmalt lase oma meeled valla! Into the Valley on kõiki kaasav festival, mis loob avatud ja kauni miljöö ning võimaldab oma külastajatel lõõgastuda. Seega jäta kõik oma muud mõtted sinnapaika ja naudi täiesti vaba õhkkonda.
  • Kuula artistide suurepärast loomingut. Nimekad esinejad nagu Nina Kraviz, The Black Madonna, Cassy, Bella Sarris, Jennifer Cardini ja paljud teised toovad esile oma ainulaadse aura ja muusika. Plaani oma tegemisi juba aegsasti ette!
  • Naudi taevalikke kokteile ja toite. Into the Valley on tuntud oma suurepärase joogivaliku poolest ning selle raames tehakse koostööd mainekate restoranidega – tegemist on millegi palju erilisemaga kui tavaline muusikafestival. Oleme üsna kindlad, et leiad festivalilt midagi uut, mida sa varem proovinud ei ole. Aga tee seda vastustundlikult.
  • Avasta Eesti kohalikku kunsti. Festivalile on kutsutud rida Eesti noori kunstnikke, kes eksponeerivad meelsasti oma eri žanritesse kuuluvaid teoseid.
  • Ning ära unusta rannas jalutada! Rummu atmosfäär lubab sul lõõgastuda nii rannas päevitades kui ka tantsides rütmide järgi, mis jõuavad sinuni ainulaadselt ujuvalt rannalavalt. Rannalava paigutatakse järvele spetsiaalselt festivali ajaks 29. juunist 1. juulini.
Viimati muudetud: 12.11.2018

Teema: Põhja-Eesti

Soovitame
Uudiskiri