Pubi Scottish House

Tuula tee 2a, Keila

BRONEERI Vaata kaardil

Pubi Scottish House on tõelise šoti miljööga kõrts. Meie laias menüüs on rikkalikult nii külmi kui ka soojasid suupisteid, suppe ja salateid. Meie firmaroad on autentsed šoti rahvusroad. Lisaks pakume ka nii söeahjus grillitud delikatesse, suussulavaid magustoite kui ka klassikalisi kontinentaalseid praade. Meie pubis leiab midagi oma maitsele vastavat tõesti igaüks.

Tulge külastage meid ka kogu perega - lastele pakume oma menüüd, lisaks on maja kõrval lastele suur mänguväljak. Mõnus terrassil einestada ja kuulata laste kilkeid mänguplatsil.

Ajad ja hinnad
Avatud aastaringselt

Avatud igapäevaselt: 11:00 - 00:00

Omadused
  • WIFI

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend
Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Keila kirik
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
zbyszekk124

zbyszekk124

Zibi

We would love to have the lunch there We were traveling with our boxer dog Never the less they seemed not to be crowded that time we were not allowed to got in to taste their meals. They are...

vaeltava_aave

vaeltava_aave

Much better this time

Even though out last stay a two years ago, we decided to give this place another go. We ordered duck and fish and chips. The duck was very nice and fish and chips were nice. Much better experience...

Tarassu

Tarassu

Upscale place with reasonable prices

Lunch offer is always different though portion is not big - for working class there is more room to eat. Other more expensive offers havw bigger portions.

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri