Procol Harum

Taaravainu küla, Rakvere vald, Lääne-Viru maakond

Osta pilet Vaata kaardil

PROCOL HARUM

Viiskümmend aastan ja ikka jõudsalt edasi!

Procol Harum rõõmustab endiselt oma fänne üle maailma.

Oleks võinud arvata, et peale oma esimest suurt hitti jäädakse paljudele teistele sarnaselt loorberitele puhkama, aga kaugel sellest! Isegi 75 aasta mängituma singli auhind ei ole Procol Harumil tuure maha tõmmanud. Viimastel aastatel on bänd tegelenud uute LIVE ja re-mastered albumite väljaandmisega. 2014. aastal ilmus duubelalbum INSIDE/OUTSIDE, millega tähistati neljakümmet aastat stuudio ja LIVE salvestusi. Procol Harum tuuritab endiselt kolmel eri kontinendil.

Laulusõnade ja esituste kvaliteet kannab endiselt Procol Harumi kullastandartit. Iga bändis kaasategev muusik on andnud oma panuse, et saavutada uusi kõrgusi ja takistanud loorberitele puhkama jäämist.

Laulja/helilooja/pianist Gary Brooker – bändi hing ja asutajaliige on lisaks Procol Harumile teinud koostööd ka paljude teiste artistidega sh. George Harrison, Ringo Starr, Eric Clapton, Bill Wyman, Kate Bush jpt.

Brookeri arvates on Procol Harumi edu valem olnud läbi aegade ”hea materjal”. „Me ei tee iseenesest pop laule. Procol Harum on souli ja bluesi bänd, millel on teisi mõjutusi just tänu oma erinevatele liikmetele“. A WITER SHADE OF PALE ja A SALTY DOG poleks kindlasti olnud nii suured hitid, kui nendes poleks olnud souli mõjutusi.

Brookerile meeldib kontsertiel mängida Procoli vanu hitte, kuid alati esitatakse ka uusi ja haruldasi maiuspalasid.

Procol Harum rokib edasi oma endises tähesäras ja ootab teid oma kontsertile juba 13 augustil Rakvere Vallimäe Vabaõhukeskusesse.

Procol Harumi soojendajaks on legendaarne Tõnis Mägi koos orkestriga „Estraadiraadio“. Esitusele tulevad tuntumad laulud läbi aegade.

Müüki tuleb piiratud kogus numereeritud istekohti!

Ajad ja hinnad
Taaravainu küla, RAKVERE VALLIMÄGI

    Procol Harum

  • 13.08.2021, 20:00 - 23:59

  • Hind alates

    15 €
  • Maksimumhind

    69 €
  • Osta pilet
Ligipääsujuhend
Koordinaadid
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri