Harimäe vaatetorn

Allikas: Timo Arbeiter

Otepää

Sportlikul Otepääl kihab elu igal aastaajal – lumega saab linn talvepealinna tiitli, suvel aga meelitab künklike metsaradade ja järvesilmadega nii kalastajaid kui ka rannaelu nautijaid.

Aktiivse puhkamise võimalused on Balti riikide tuntuimas talispordikeskuses piiritud. Leidub radu nii murdmaasuusatajaile, mäesuusa- ja lumelauafännidele, mootorkelguga kihutajaile, kelgutajatele kui ka (lumisel) maastikul matkajatele.

Suvel naudi päikesepaistelist ilma Eesti ühe kaunima järve Pühajärve kallastel, mis paistab silma puhta ja hoolitsetud ranna, heas korras rannapargi ja -hoone, ujumissildade, veeatraktsioonide ja mänguväljakutega.

Nii professionaalsed kui ka harrastussportlased tunnustavad aastaringse treeningukeskusena Tehvandi spordikeskust ning juba üle poole sajandi on nende  lemmikpaigaks olnud Kääriku.

Kindlasti matka Eesti suurima maastikukaitseala Otepää looduspargi radadel. Tehvandi ja Harimäe vaatetornidest avanevad suurepärased vaated.

Mis tahes aktiivse tegevusega sa ka rinda ei pista – alati mõjub kosutavalt üks mõnus suitsusaun mõnes piirkonna turismitalus. Ning miks mitte panna kokku oma võistkond ning osaleda talvisel rahvusvahelisel Euroopa Saunamaratonil?

Kuhu minna ja mida teha

Teave otsingutulemuste kuvamise kohta kasutustingimuste punktis 12.