Politsei- ja Piirivalveorkestri jõulukontsert ''Nüüd maailm rõõmusta''

„Nüüd maailm rõõmusta“

Politsei- ja Piirivalveameti kollektiivid korraldavad 2017. detsembris kolm jõulukontserti, mis leiavad aset 3. detsembril Tartu Pauluse kirikus, 10. detsembril Tallinnas Kaarli kirikus ja 22. detsembril Viljandimaal Halliste kirikus. Kontsertidel tulevad esitusele Camille Saint-Saënsi „Jõuluoratoorium“, Bob Chilcotti „A Little Jazz Mass“ („Väike džässmissa“) ning valik tuntud jõululaule. „Jõuluoratooriumi“ on spetsiaalselt nende kontsertide tarvis seadnud puhkpilliorkestrile Hando Põldmäe.

Kontsertidel astuvad üles Politsei- ja Piirivalveameti segakoorid aKord Tallinnast ja Chorus Menticum Tartust, lisaks Tartu Noortekoor. Koore saadab Politsei- ja Piirivalveorkester, solistid on Kristel Pärtna (sopran), Annaliisa Pillak (metsosopran), Aule Urb (alt), Oliver Kuusik (tenor, Tallinnas ja Tartus), Mehis Tiits (tenor, Põltsamaa kontserdil) ja Atlan Karp (bariton). „Väikse džässmissa“ ansamblis on Ode Pürg (klaver), Peedu Kass (kontrabass) ja Marko Naissoo (trummid).

Kontserte dirigeerivad Hando Põldmäe, Leiu Tõnissaar ja Markus Leppoja.

„Nüüd maailm rõõmusta“

Politsei- ja Piirivalveameti kollektiivid korraldavad 2017. detsembris kolm jõulukontserti, mis leiavad aset 3. detsembril Tartu Pauluse kirikus, 10. detsembril Tallinnas Kaarli kirikus ja 22. detsembr

Ajad ja hinnad
Põltsamaa linn, Põltsamaa Niguliste kirik

Politsei- ja Piirivalveorkestri jõulukontsert ''Nüüd maailm rõõmusta''

22.12.2017, 18:00 - 19:15

Täiskasvanu: 5 €
Omadused